Granica Ruptawa

GKS II Jastrzębie1:1 (d)TBA (w)
Gwiazda Skrzyszów0:4 (w)TBA (d)
Pierwszy Chwałowice3:0 (d)TBA (w)
Forteca Świerklany2:3 (w)TBA (d)
LKS Krzyżanowice1:6 (d)TBA (w)
Dąb Gaszowice2:1 (w)TBA (d)
Górnik Radlin1:2 (d)TBA (w)
Płomień Połomia2:2 (w)TBA (d)
LKS Tworków0:6 (d)TBA (w)
Czarni Gorzyce2:3 (w)TBA (d)
LKS Raszczyce4:2 (d)TBA (w)
Naprzód Czyżowice1:4 (w)TBA (d)
Zameczek Czernica0:1 (d)TBA (w)
LKS Nędza2:2 (d)TBA (w)
Jedność Jejkowice1:3 (w)TBA (d)
1.LKS 1908 Nędza153549:25
2LKS Krzyżanowice153449:16
3.LKS Tworków153031:18
4.Czarni Gorzyce152632:21
5.Forteca Świerklany152630:22
6.Płomień Połomia152329:22
7.GKS II Jastrzębie152227:28
8.LKS Raszczyce152227:29
9.Naprzód Czyżowice151931:26
10.Gwiazda Skrzyszów151831:37
11.Górnik Radlin151823:28
12.Pierwszy Chwałowice151628:31
13.Zameczek Czernica151520:41
14.Granica Ruptawa151223:41
15.Jedność Jejkowice15916:37
16.Dąb Gaszowice15624:48

Podokręg Rybnik ustalił „wiosnę”

Podokręg Rybnik Śląskiego Związku Piłki Nożnej podał szczegółowe informacje dotyczące powrotu do gry w prowadzonych przez siebie ligach seniorskich i młodzieżowych. Pierwsze spotkania mają odbyć się już 24 kwietnia, a sezon ma zakończyć się najpóźniej w pierwszej połowie lipca.

Tym samym w kolejną sobotę do rywalizacji przystąpią piłkarze grupy mistrzowskiej ligi okręgowej, gdzie Granica Ruptawa podejmie Unię Racibórz (pełny nowy terminarz okręgówki >>). W niedzielę natomiast ruszy klasa C i tu od razu czekają nas derby Żaru Szeroka z Granicą II, a także wyjazdowe starcie Zrywu Bzie w Roju (pełny nowy terminarz klasy C >>).

Ponadto 24 kwietnia wznowione zostaną także rozgrywki trampkarzy starszych i młodszych (2006-2007) oraz orlików (2010-2011), zaś 25 kwietnia ruszą zmagania juniorów, juniorów młodszych (2002 i młodsi), młodzików, młodzików młodszych (2008-2009) oraz żaków (2012 i młodsi).

Więcej informacji: Podokręg Rybnik >>

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GKS II Jastrzębie1:1 (d)TBA (w)
Gwiazda Skrzyszów0:4 (w)TBA (d)
Pierwszy Chwałowice3:0 (d)TBA (w)
Forteca Świerklany2:3 (w)TBA (d)
LKS Krzyżanowice1:6 (d)TBA (w)
Dąb Gaszowice2:1 (w)TBA (d)
Górnik Radlin1:2 (d)TBA (w)
Płomień Połomia2:2 (w)TBA (d)
LKS Tworków0:6 (d)TBA (w)
Czarni Gorzyce2:3 (w)TBA (d)
LKS Raszczyce4:2 (d)TBA (w)
Naprzód Czyżowice1:4 (w)TBA (d)
Zameczek Czernica0:1 (d)TBA (w)
LKS Nędza2:2 (d)TBA (w)
Jedność Jejkowice1:3 (w)TBA (d)
1.LKS 1908 Nędza153549:25
2LKS Krzyżanowice153449:16
3.LKS Tworków153031:18
4.Czarni Gorzyce152632:21
5.Forteca Świerklany152630:22
6.Płomień Połomia152329:22
7.GKS II Jastrzębie152227:28
8.LKS Raszczyce152227:29
9.Naprzód Czyżowice151931:26
10.Gwiazda Skrzyszów151831:37
11.Górnik Radlin151823:28
12.Pierwszy Chwałowice151628:31
13.Zameczek Czernica151520:41
14.Granica Ruptawa151223:41
15.Jedność Jejkowice15916:37
16.Dąb Gaszowice15624:48
Przewiń do góry