Pokonali Wisłę, strzelili sto bramek!

GKS Jastrzębie – rocznik 2012

Młode ekipy Akademii GKS Jastrzębie mają za sobą udany występ w turniejach w Sosnowcu i Żorach. Za Brynicą w zawodach z cyklu International Ekstraliga Talentów GieKSa z rocznika 2012 wywalczyła drugie miejsce, a najlepszym zawodnikiem imprezy wybrany został nasz reprezentant Kacper Bywalec. Z kolei w Żorach świetnie spisali się podopieczni trenera Krzysztofa Trochy z rocznika 2014, wygrywając sześć z siedmiu spotkań i zdobywając główne trofeum.

W International Ekstralidze Talentów młodzi jastrzębianie zanotowali sześć zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki. W pokonanym polu nasi piłkarze pozostawili kolejno: Rekord Bielsko-Biała (3:1), Wisłę Kraków (1:0), Olympic Wrocław (4:0), UKS Lencze (4:2), GKS Bełchatów (5:1) i Arkonię Szczecin (4:2). Ponadto ekipa z Harcerskiej podzieliła się punktami z AFzG Kraków (2:2) i Słowikami Olkusz (2:2) i przegrała z Dunajcem Nowy Sącz (0:4) i Górnikiem Zabrze (1:3). Zwycięstwo w zawodach odniosła drużyna z Sądecczyzny.

GKS Jastrzębie – rocznik 2014

Jeszcze lepiej zaprezentowali się młodsi koledzy srebrnych medalistów z Sosnowca, wygrywając główne trofeum MKS Żory Cup 2020. W siedmiu meczach młoda GieKSa z rocznika 2014 zdobyła aż… sto bramek (!), gromiąc kolejno Spartę Katowice (14:5), Level Sport Strumień (15:4), RAP Rybnik (17:0), AKS Mikołów (16:5), Fortecę Świerklany (19:3) i Spójnię Zebrzydowice (13:7). Sposób na jastrzębian znaleźli jedynie gospodarze, MKS Żory, z którymi podopieczni trenera Trochy podzielili się punktami (6:6).

Źródło: Facebook / Akademia GKS Jastrzębie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry