Policjanci z „wizytą” na nielegalnej imprezie

Wodzisławscy mundurowi wraz z pracownikami Powiatowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej dokonali kontroli lokalu gastronomicznego mieszczącego się w Mszanie, który, jak wynikało ze wcześniejszych zgłoszeń, miał prowadzić normalną działalność i organizować imprezy okolicznościowe. Cała interwencja przebiegła spokojnie i bez żadnych incydentów.

fot. KPP Wodzisław Śląski

W trakcie kontroli policjanci ujawnili ponad 20 osób biorących udział w zaplanowanej imprezie okolicznościowej. Z kolei przedstawiciele sanepidu ujawnili uchybienia w działaniu lokalu, co skutkowało wydaniem decyzji o natychmiastowym zaprzestaniu działalności polegającej na podawaniu posiłków i napojów gościom siedzącym przy stole lub gościom dokonującym własnego wyboru potraw z wystawionego menu – spożywanych na miejscu – oraz związanej z konsumpcją i podawaniem napojów. Decyzja opatrzona została rygorem natychmiastowej wykonalności.

Ponadto w trakcie czynności policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa polegającego na sprowadzeniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób powodując zagrożenie epidemiologiczne, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. (źródło: KPP Wodzisław Śląski)

  1. Do MYSZ, OLO, ŁYSY, PAWEŁ bardzo wam współczuję,kto łamie zakazy? Zacznijcie leczyć głowy.Biją pałami,łamią kości,starszych ciągają po ulicy,legitymują,mają nas za przestępców a wy bronicie milicję.Wirusy były,są i będą…plandemia potrwa jeszcze długo,nie dawać się zomolom,milicji.

  2. Te barany co się tak boją wirusa powinny siedzieć w domu i z niego nie wychodzić noi oczywiście odciął bym ich od internetu żeby nie truli Swoimi głupotami normalnych ludzi tfuu gamonie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry