Policyjny pościg na Gagarina

W sobotę, 28 listopada, parę minut przed północą, podczas patrolowania ul Gagariny, policjanci zauważyli kierującego fiatem. W samochodzie znajdowały się trzy osoby.

Mundurowi udali się za pojazdem celem zatrzymania do kontroli. Policjanci użyli sygnałów uprzywilejowanych, jednakże kierowca nie miał zamiaru się zatrzymać. Zwiększył prędkość i zaczął uciekać drogami gruntowymi. Funkcjonariusze szybko zatrzymali kierującego fiatem.

To 31-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna był trzeźwy. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach komputerowych, ustalono, że ma orzeczony dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami. Samochód nie posiadał aktualnego ubezpieczenia OC. Jedna z pasażerek, 17-letnia jastrzębianka, okazała się być osobą poszukiwaną w celu doprowadzenia do zakładu opiekuńczego. O dalszym losie młodego kierowcy zdecyduje prokurator i sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Koko.do DZORDZ zgadzam się z twoja opinia tak powinno być za takie przestępstwa bardzo wysokie kary ,co z tym ma wspólnego katolik puknij się w czache tak postępują ludzie którzy skręcili w lewo ,widać to po marszach wściekłych macic ,z obrzydzeniem patrzę na tych ludzi ,na ich agresję ,wulgaryzm i zachowanie to nie są ludzie to jest bydło ,te babska gorsze są od kibiców .Szczególnie piękność i organizatorka tych zadym lamparcica ,takie coś mieć w domu sama przyjemność.

  1. A tak zapytam sie ciebie ..a ci co bluzgali 11listopada to co …boisz sie powiedziec ze to sa wsciekle f…y obrazac to tacy jak ty nie boja sie kobiet i innych co pokojowo maszeruja….powiedz to pierwszemu tak zwanemu kibolowi ….jestes odwazny przy kompie….i w poblizu kolesi takich podobnych tobie…..czyli jak to powiedzial twoj idol miekiszonem

 2. Dżordż Lowerboj

  Typowy Polak katolik, a takich nic jak tylko karać dotkliwie i natychmiastowo.

  Kara powinna wynosić 100 000zł.

  Jak delikwent kasy nie ma, to do Chwilówki, a rodzina poręczy.

  Proste? I genialne.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry