Potrącił kobietę, ale na tym nie koniec…

O tym, że wystarczy chwila nieuwagi, aby doprowadzić do wypadku na drodze, przekonał się w poniedziałek, 19 kwietnia, 25-letni jastrzębianin. Mężczyzna, cofając na ulicy Gagarina, potrącił pieszą, która poruszała się wzdłuż jezdni. Kobieta przewróciła się i uderzyła o nawierzchnię drogi. Po przebadaniu przez zespół pogotowia ratunkowego okazało się, że kobieta doznała urazu stłuczenia prawej nogi.

Już wkrótce wyszło na jaw, że kierujący przekroczył dopuszczalną ilość punktów karnych, zaś dowód rejestracyjny pojazdu został wcześniej zatrzymany z powodu braku aktualnych badań technicznych. Ostatecznie stróże prawa zatrzymali 25-latkowi prawo jazdy.

We wtorek, 20 kwietnia, około godziny 4.30 na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Orlej kierowca opla nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Przejeżdżając na czerwonym świetle, uderzył w kierującego audi. Co ciekawe, policjanci szybko rozpoznali sprawcę kolizji. Był nim mężczyzna, który wczoraj potrącił pieszą na ulicy Gagarina.

Teraz o losie młodego kierowcy zdecyduje sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Dzieci i była gimba wy umiecie czytać? Poruszała się w zdłuż jezdni! Jezdnia nie jest miejscem do przemieszczania pieszych chyba że to strefa zamieszkania, prędkość max 20 km/ h, wina pieszej

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry