Prawdziwe tłumy na OWN-ie

Szanty, gigantyczny tor przeszkód, pokazy baniek mydlanych… Jak przekonują magistraccy urzędnicy, Festiwal Górnej Odry przyciągnął na Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego prawdziwe tłumy.

fot. Marek Wróbel

Tematem przewodnim festiwalu była woda. Stąd też na OWN-ie pojawił się jacht grupy Szkwał, ogromne bańki mydlane dla najmłodszych i robiący prawdziwą furorę dmuchany tor przeszkód Giganci Wipeout Planet, który przyciągnął zarówno dzieci, jak i dorosłych. W sobotnie, 26 czerwca, popołudnie rozbrzmiały szanty w wykonaniu jednych z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów tego gatunku – Perły i Łotry, Majtki Bosmana, EKT Gdynia. A w ciągu całego dnia dzieci mogły skorzystać z wielu specjalnie dla nich przygotowanych atrakcji.

Z kolei weekendowe wieczory na terenie OWN-u zdominowały mecze piłki nożnej. W jastrzębskiej „Strefie Kibica” transmitowane są wszystkie rozgrywki EURO 2020.

Wpisy na temat “Prawdziwe tłumy na OWN-ie”

  1. Pani Prezydent wciąż czekamy na zakończenie prać związanych z OWN, bo przecież to jest nie dokończone. Gdzie mostek nad wodą, gdzie plaża, rowerki wodne kajaki? Czemu te „bajoro” nie zostało wyczyszczone ? Takie piękne plany na zdjęciach, znowu bedzie to zrobione przed wyborami ??? Strach tam chodzić na OWN bo pełno rozwydrzonej młodzieży, tylko czekają na zaczepkę. Może warto wziąć przykład z Zebrzydowic, gdzie spędza tam czas mnóstwo zadowolonych osób, pełno SJZ na parkingach.

  2. Proszę sprawdzić takie miejsca jak „Sztauwajery” oraz „BJAZZR” w Dolinie trzech stawów w KATO ! I proszę o takie miejsca w naszym mieście bo nie tylko mieszkają tu dzieci i staruszkowie ! Ale też młodzież i ludzie po trzydziestce którym też się coś należy ! A nie tylko malowanie buziek i disco polo !!!

    1. Młodzież, „ludzie po trzydziestce” i reszta ma stać w kolejkach przed punktami szczepień, a nie bawić się na świeżym powietrzu.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry