Prezes JSW odwołany

fot. archiwum

W poniedziałek, 18 stycznia, Rada Nadzorcza JSW SA podjęła uchwałę o odwołaniu Włodzimierza Hereźniaka, pełniącego funkcję prezesa Zarządu. Do czasu wyłonienia nowego prezesa obowiązki przejął Artur Dyczko, który w tym czasie będzie pełnił też swoje dotychczasowe obowiązki zastępcy prezesa Zarządu JSW ds. technicznych i operacyjnych. Ponadto, Rada Nadzorcza JSW powierzyła Radosławowi Załozińskiemu pełnienie obowiązków zastępcy prezesa Zarządu ds. handlu. Radosław Załoziński pozostaje również zastępcą prezesa Zarządu JSW ds. ekonomicznych. Tymczasem Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA ogłosiła 19 stycznia wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu JSW X kadencji. (źródło: JSW)

  1. Dobrze że odwołali trzeba prazesa z jajami co nie bezie się z ZZ układał i weźmie krótko za pysk to towarzystwo rozpasane i niech odchudza administrację na kopalaniach która rozrosła się do granic możliwosci

    1. chyba krótko robisz na grubie , wierz mi że te granice są dużo większe :), za moment będzie jeden robol na 3 etaty
      dziadek, syn/córka, zięciu/synowa,wnuki no i już prawnuki co niektórych panów z ZZ a wszyscy chcą zarobić , nie koniecznie coś robić .

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry