Przebiegnij z MOSiR-em 1000 km!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w kolejnym pół-wirtualnym biegowym wyzwaniu, jakim jest „Run Forrest od Morza do Tatr”. Generalnie chodzi o to, aby w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy (najpóźniej do 21 grudnia 2021 roku) pokonać dystans 1000 km, czyli trasę mniej więcej równą odległości Bałtyku od Kasprowego Wierchu. Wszystko to pod znakiem wzoru, jaki dał Forrest Gump, mawiający, że.. „jak gdzieś szedłem, to biegłem”.

– Czy wspominaliśmy, że czeka was jeszcze w tym roku mega niespodzianka? Oto jest! Ruszamy z nowym niesamowitym projektem. To „Run Forrest od Morza do Tatr”. Możecie w nim rywalizować nawet cały rok. A czekają nas was liczne nagrody, niesamowity pakiet z przepięknym wielkim medalem, opaską termo Tervel full print, a dla najlepszych minimum 150 zawodników (w cenie pakietu) koszulki techniczne finishera Tervel Refelation. Zobaczcie, na czym polega nasza biegowa i marszowa zabawa i do boju, bo tym razem zmierzycie się ze zdecydowanie większą ilością zawodników z całej Polski – informują organizatorzy na profilu Jastrzębie Biega na Facebooku.

Po zaledwie kilku dniach zapisów na liście startowej mamy już ponad 120 osób z, co warte podkreślenia, kilkudziesięciu miast, w tym nawet… Nowego Jorku. Wśród naszych reprezentantów są m.in. znani biegacze Dominik Ząbczyński i Andrzej Karplewicz oraz spora kadra ekipy Kobiet na 5+.

Więcej informacji, zapisy i regulamin: https://b4sportonline.pl/run_forrest_od_morza_do_tatr/ >>

Profil Jastrzębie Biega na Facebooku >>

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry