Przerwali życiowy koszmar kobiety

źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój

Wiele lat trwał koszmar kobiety, która mieszkała z mężem w jednym z bloków w centrum Jastrzębia-Zdroju. Pomimo wyroku sądu za znęcanie się psychiczne i fizyczne z warunkowym zawieszeniem kary, nic się nie zmieniło. Mężczyzna nadal nadużywał alkoholu, pod wpływem którego stawał się agresywny. Znieważał swoją żonę, a podczas awantur dopuszczał się do rękoczynów. Kobieta czuła się bezradna, bo wszystko działo się w czterech ścianach mieszkania. Pod koniec listopada wezwała na pomoc mundurowych. Z uwagi, iż nie czuła się bezpiecznie, opuściła swoje mieszkanie i zamieszkała u córki. Dzielnicowy przyjrzał się tej sprawie i wraz z jastrzębianką poszli do jej domu. Policjant wręczył 77-latkowi nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do jego bezpośredniego otoczenia. Kobieta mogła wrócić do miejsca zamieszkania bez obawy, że mąż wróci, gdy tylko policjanci zakończą kolejną interwencję.

  1. Więc ten facet też chciał sobie kobietkę „wyćwiczyć” tylko mu nie wyszło 33 latko ochlon bo zostaniesz sama przy zimnej herbacie dobra i zła karma wraca

  2. KObitki narzekacie na tych co piją a jak pobieraliście się znimi to co nie przeszkadzłąo wam. skoro przed ślubem nie pili to znaczy że przy was się rozpili bo nie mieli różowego życia wielu takich co są poniżani przez kobity jest mam paru kolegów w klatce że pozwalają sobie aby kobity jechały po nich jak po lysej kobyle nie ta męska godność faceta zrobić z siebie ścierkę. wiele kobit tak uprzykrzy życie że faceci się rozpijają.

  3. Czuła sie bezradna?! jestem dziewczyna ale kobity to dziwne sa czekają lata na zmiłowanie boskie że coś się zmieni juz dawno powinna zrobić z tym porządek chyba że sa tez takie męczennice które lubią cierpie w imię czego? Ja to bym takiego urządziła że nie wiedział by gdzie się ma obejrzeć. Trzeba sobie od początku wyćwiczyć faceta i ma chodzić jak w zegraku. Jak by rękę podnióśł to ma od razy w pysk tym co pod ręką bym miała.

  4. takich tyranów jest pełno w każdej klatce. Powinni ich pozamykać i wyłączyć tvp info bo tam też kobiet się nie szanuje.

    1. Tyranów… a tyranek ile jest? Masa! Zobacz ile kobiet teraz pije i są agresywne. Powiedzialbym, ze jest ich wiecej od chlopow.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry