Rada Miasta ujęła się za przedsiębiorcami

fot. pixabay

Jak informuje magistrat, w związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie całego kraju oraz częściowym ograniczeniem działalności branży gastronomicznej, miasto postanowiło udzielić wsparcia przedsiębiorcom poprzez zwolnienie z II raty opłaty, która przypada na dzień 31 maja 2021 roku. Radni Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój podjęli uchwałę nr III.39.2021 podczas sesji 25 marca. Uchwała weszła w życie po upływie 14 dni od jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego. Zwolnienie dotyczy tylko zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Rada Miasta ujęła się za przedsiębiorcami”

  1. Kiedy doczekamy się że RADA MIASTA ujęła się za zwykłym podatnikiem i kiedykolwiek uchwali jakąkolwiek uchwałę na rzecz dobra zwykłego mieszkańca .

    1. Otóż to. Możemy nie doczekać się nigdy. Frekwencja wyborcza jest niska a w kulwej demikracji ludziska głosują wciąż na te same zgrane gęby. Większość nie ma pojęcia kto kim jest, jakie ma poglądy i czego dokonał…
      To takie błędne koło…

  2. No to teraz mieszkańcy tej upadającej osady górniczej powinni się ująć za radnymi, bo oni przecież za karę chyba tylko tam siedzą i spowodować ich natychmiastowe odwołanie z wywiezieniem na taczkach łącznie. Z panią burmistrz także.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry