Rzuciła się na… własną babcię

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do tego zdarzenia doszło 15 marca 2021 roku. „28-latka używając przemocy w postaci szarpania, a następnie pchnięcia wobec swojej babci, doprowadziła ją do upadku, a następnie zabrała portfel z pieniędzmi. Kolejnego rozboju dokonała 29 marca. Tego dnia poprzez popychanie pokrzywdzonego spowodowała jego upadek, w trakcie którego wyszarpała z palca złotą obrączkę o wartości 1000 złotych. Następnie pozostawiła go w piwnicy leżącego na podłodze, bez możliwości opuszczenia pomieszczenia, narażając mężczyznę na utratę życia i zdrowia. Kobieta dopuściła się także między innymi kradzieży laptopa, kurtki skórzanej, złotego pierścionka, telefonu komórkowego, zegarka, aparatu fotograficznego oraz karty płatniczej i dokonywania za jej pomocą transakcji zbliżeniowych” – informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 28-latka została doprowadzona do prokuratury. Tam usłyszała zarzut rozbojów, kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Rzuciła się na… własną babcię”

  1. Na pewno na prochy chciała i tak reagowała ale co się dziwić jak mnie siostra w kredyt podżerowany wkreciłą a później nie płąciął a ja jeszcze 5 lat spłącam nawet człowiek nie moze wierzyć najbliżyszm nauczke mam na całe życie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry