Śląski ZPN: Wracamy do gry!

Kapitalne wieści dotarły do nas z siedziby Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Przedstawiciele podokręgów zdecydowali, że wobec poluzowania obostrzeń w uprawianiu sportu amatorskiego możliwe staje się rozpoczęcie rundy wiosennej w ligach okręgowych oraz klasach A, B i C. Natomiast już wcześniej pewnym stało się, iż do gry powrócą drużyny uczestniczące w rozgrywkach dzieci i młodzieży.

Śląski Związek Piłki Nożnej zdecydował, iż seniorzy z okręgówki oraz niższych lig rozpoczną rundę wiosenną w następny weekend, czyli 24-25 kwietnia. Z uwagi na to sezon potrwa aż do 11 lipca. Oznacza to zarazem, iż wszystkie podokręgi, w tym również rybnicki, będą teraz pracować nad przygotowaniem nowych terminarzy rozgrywek. Tym samym wiemy już, iż 24 kwietnia do gry powrócą piłkarze Granicy Ruptawa, Zrywu Bzie i Żaru Szeroka, a także wszystkie ekipy młodzieżowe tych klubów oraz GKS Jastrzębie i Orła Moszczenica.

Zarazem działacze zaznaczyli, iż wszystkie mecze muszą odbywać się w obowiązującym reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności.

Źródło: Śląski ZPN >>

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry