Spał na klatce. Obudzili go strażnicy miejscy

„Podczas interwencji na ulicy Turystycznej patrol Straży Miejskiej ujawnił u młodego mężczyzny woreczek strunowy z zielonym suszem” – czytamy na stronie Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

fot. SM Jastrzębie-Zdrój

„Do interwencji doszło kilka dni temu w godzinach porannych. Strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny, który leżał na klatce schodowej w jednym z bloków. Na miejscu okazało się, że spał, a po obudzeniu go przez strażników, zaczął się nerwowo zachowywać oraz ukrywać przedmioty, które miał schowane pod kurtką (tablet i wkrętarka wraz z akcesoriami). Nie chciał również okazać dokumentu tożsamości. W trakcie podjętych czynności okazało się, że mężczyzna miał przy sobie zabronione środki narkotyczne. W związku z zaistniałą sytuacją został przekazany Komendzie Miejskiej Policji, gdzie będzie prowadzone dalsze postępowanie w tej sprawie” – dowiadujemy się. (źródło: SM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Znowu chłystki siedzą za listki , a w statystykach rośnie skuteczność MILICJI. Swoją drogą niezły ćpun obećpany spiąc na klatce do nieprzytomności, akurat jemu przyda się kilka dni detoksu.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry