Stoch, Żyła, Marcisz i… Fujak!

Zuzanna Fujak z tatą Pawłem; fot. Facebook (arch.)
Zuzanna Fujak z tatą Pawłem

Polski Związek Narciarski zatwierdził i opublikował pełne składy Kadr Narodowych w narciarstwie klasycznym, alpejskim i snowboardzie na sezon 2021/2022. Szczególnym powodem do radości dla jastrzębskich kibiców jest powołanie do tego elitarnego grona mieszkanki naszego miasta Zuzanny Fujak, która znalazła się w Kadrze Narodowej Młodzieżowej Mix w biegach narciarskich!

Wraz z zawodniczką NKS Trójwieś Beskidzka w tejże kadrze są także: Anna Berezecka (MULKS Tomaszów Lubelski), Oliwia Buśko (Halicz Ustrzyki Dolne), Weronika Jarecka (Klimczok Bystra) i Kinga Mareczek (Karkonosze Jelenia Góra).

Obok Kadry Narodowej Mix w biegach narciarskich PZN podał także pełne składy w skokach narciarskich (tu mamy m.in. Kamila Stocha, Dawida Kubackiego czy Piotra Żyłę), biegach narciarskich (Izabela Marcisz, Monika Skinder, Maciej Staręga) czy narciarstwie alpejskim (Maryna Gąsienica-Daniel). Nie trzeba dodawać, jak wielkim osiągnięciem dla 16-letniej Zuzanny Fujak jest znalezienie się w tak znamienitym gronie.

Źródło: Polski Związek Narciarski (więcej >>)

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry