„Strażnicy dokładają wszelkiej staranności…”

fot. SM Jastrzębie-Zdrój (zdjęcie ilustrujące)

Straż Miejska usunęła nieużytkowany samochód. Tym razem z ulicy Wielkopolskiej.

„Strażnicy miejscy mogą usuwać pojazdy pozostawione bez tablic rejestracyjnych lub takie, których stan wskazuje na to, że nie są użytkowane. Jednak tylko wtedy, gdy znajdują się one na drodze publicznej w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu. W pierwszej kolejności trzeba jednak powiadomić właściciela. Przed usunięciem pojazdu, funkcjonariusze dokładają wszelkiej staranności, aby skutecznie powiadomić właściciela lub posiadacza o koniecznym usunięciu pojazdu” – informują strażnicy miejscy.

„Należy pamiętać, że nieużytkowane auto trzeba wyrejestrować i poddać recyklingowi. Często jednak są pozostawiane na osiedlowych parkingach i drogach publicznych. Ich właściciele nie liczą się z utrudnieniami, jakie stwarzają mieszkańcom oraz użytkownikom dróg, a także nie zwracają uwagi na bezpieczeństwo, gdyż wraki są w fatalnym stanie technicznym” – pada na koniec. (źródło: SM Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “„Strażnicy dokładają wszelkiej staranności…””

  1. Na 6 przy pawilonie stoi kilka lat BMW na czeskich blachach . Widać że od dawna nie używany. Ciekawe czemu nic z tym nie zrobią .

    1. Bo wtedy musieliby się do nas pofatygować czescy strażnicy miejscy, a to się im po prostu nie opłaca. Wiesz już czemu?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry