Strażnik z maseczką, czyli bunkier w środku miasta…

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Jakiś czas temu odbyło się spotkanie online z prezydent Anną Hetman. Było ono poświęcone kwestią zdrowia, szczepień i polityki mieszkaniowej w mieście. Ubolewamy, ale nie zostaliśmy wyposażeni w zmysł słuchu, powiedzmy, taki, jakim dysponuje lis pustynny, dlatego nie usłyszeliśmy, co najważniejsza urzędniczka w mieście miała do powiedzenia jastrzębianom. Za to trafiliśmy na bardzo ciekawy komentarz jednej z mieszkanek.

„W kwestii zdrowia. Strażnik z maseczką pod nosem przepytujący, gdzie idę, po co i jak się nazywam, kumulacja ludzi w korytarzu podpisujących coś na kolanach urzędnikom i śmierdząca, duszna, niewietrzona sala interesantów nie pomogą. Może trzeba przemyśleć to rozwiązanie? Byłam na godzinę, z wnioskiem. Chciałam wejść i wyjść. Niestety, pani przede mną piętnaście minut ekscytowała się czymś przy okienku. Bez maseczki. Cztery osoby na kilkadziesiąt miały zasłonięte nosy, więc może okno chociaż uchylić?” – czytamy na profilu facebookowym pani prezydent.

A może faktycznie „coś” w tym jest, o czym przekonują Czytelnicy, że „wyrósł” nam bunkier w środku miasta?

  1. Cieszmy się sezonowym wycofaniem grypy, bo Polacy coraz mniej chętnie przujmują preparat genetyczny… a być może już od sierpnia przykręcą nam śrubę, bo zaatakuje nas „wariant alfa i omega” czy inny podobny. Aby tylko robić swoje „nowe porządki”: wycofać gotówkę („polska bezgotówkowa” – totalny nadzór nad nami), budować „globalną wioskę” i segregować ludzi, promować wszelkie antyrodzinne patologie w ramach „tolerancji” (cel: zabrać dzieci rodzicom i budowa nowego człowieka „sowieckiego” – mutacja komuny) oraz przede wszystkim… ograniczyć populację. Więc uciążliwy kontakt z urzędnikami w bunkrze-swd to pikuś do tego co nas czeka…

      1. Nie będzie cię stać na to, żeby odszczekać to, co napisałeś…
        Polecam yt: telefon na infolinię narodowego programu szczepień. Wszystko na temat.

  2. Coraz bliżej temu miastu do wsi ….. ale dlaczego się dziwicie , wieś weszła do miasta . Wybieracie na włodarzy ludzi kompletnie bez kompetencji , wychowanych na wsi , do tego zakompleksionych , z nosem wyżej od czoła , to czego się spodziewaliście ? Taki poziom , że nawet figo fago pasuje …. poziom figo fago w wc na wakacjach .

  3. Jutro hrabina Anna pojawi sie w LO nr 3 na zakonzcenie roku szkolnego, beda jej klakierzy z tej szkoly, beda jej skaldac hołdy i slodzic , ta szkola juz od tygodnia cwiczy z uczniami na boisku , wiekszego kalkierstwa i popisu żenady nie bylo w tym miescie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry