Sygnalizacja zaczęła działać! Huuuraaa!!!

fot. Marek Wróbel

Na początku czerwca zapytaliśmy, co z sygnalizacją świetlną? Rzecz jasna, mowa o miejscu, gdzie zbiegają się ulice Podhalańska, Arki Bożka i ks. J. Popiełuszki. Pytanie wydawało się o tyle zasadne, że jak można odnieść wrażenie, co poniektórzy kierowcy zaczęli już tracić cierpliwość. „Czy ktoś wreszcie naprawi te cholerne światła na skrzyżowaniu obok targowiska?! Od dwóch tygodni korki się nie kończą! Zakorkowana ulica Zielona, Arki Bożka oraz inne drogi! Na litość boską, to jest takie trudne?!” – pytał nasz Czytelnik.

„Zleciliśmy naprawę wspomnianej sygnalizacji świetlnej. Najszybciej jak tylko to możliwe, uszkodzone elementy zostaną wymienione. Prosimy kierowców o cierpliwość, w najbliższych dniach wszystko powinno wrócić do normy” – przekonywała wówczas Izabela Grela, naczelnik Wydziału Informacji, Promocji i Współpracy Zagranicznej.

No i stało się, jakieś półtora miesiąca później… sygnalizacja zaczęła działać!

Huuuraaa!!!

 1. Mała ciekawostka w sprawie wielkiej europejskiej inwestycji w postaci budowy nowych sygnalizatorów w miejscu byłych sygnalizatorów.
  Czy nie szło dołożyć troszkę pieniędzy na dodatkowy sygnalizator od ulicy Kś. Popiełuszki – tak pod prąd.
  Zaobserwowane z ostatnich okresów. Przyjdzie remont Wyżej wymienionej ulicy i stanie się ona na krótki w skali miasta czas około pół roku. Drogą dwukierunkową A na ten czas trzeba będzie znowu wyłączyć światła bo przecież będą działały nieodpowiednio.
  Co do czujników ruchu i kierowania natężeniem ruchu to już szkoda gadać że pominięto ten aspekt.
  A urzędasy macie adres i namiary na firmę montującą te światła? Tak na wszelki wypadek jak by trzeba było naprawić na gwarancji. Bo o przeprogramowaniu nawet nie pisze bo do was to nie dotrze.

  1. A ty co w urzędzie pracujesz że piszesz takie bzdety?remonty dróg według pani Hani to łatanie dziur po zimie a do tego nie potrzeba wyłączania sygnalizacji

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry