„Szczepienia dla Załogi JSW”

„Uruchamiamy akcję 'Szczepienia dla Załogi JSW’. Podjęliśmy dziś decyzję o przystąpieniu naszej Spółki do programu szczepień. Pracownicy JSW S.A. i ich domownicy mogą zgłaszać się od 29 kwietnia do 3 maja 2021 roku poprzez nasz Portal Pracownika. Szczepienie jest w pełni dobrowolne, tylko dla chętnych” – informuje Barbara Piontek, prezes Zarządu JSW S.A.

fot. JSW

„To dziś dla nas kluczowe zapewnić bezpieczeństwo pracy naszym górnikom, ich rodzinom i całej załodze. Od tego między innymi zależy ciągłość i jakość pracy, a także stabilny rozwój Spółki w tych trudnych czasach pandemii” – podkreśla prezes Piontek.

Zapisy ruszyły. Chętni rejestrują się do 3 maja, a dzień później pracodawca, czyli JSW S.A., wysyła zgłoszenie do udziału w Narodowym Programie Szczepień przez stronę Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Formularz umożliwiający JSW S.A. przystąpienie do programu i podanie liczby chętnych bez podawania danych osobowych pracowników będzie dostępny na rządowej stronie internetowej od 4 maja.

Zarząd JSW S.A. powołał zespół ds. szczepień JSW S.A., który koordynuje przedsięwzięcie.

Chęć szczepienia przeciwko COVID-19 mogą zgłaszać wszyscy pracownicy JSW S.A. Dobrowolnym szczepieniem mogą zostać objęci pracownicy oraz ich rodziny (członkowie rodziny pracownika zamieszkujący razem – w jednym gospodarstwie domowym). Ozdrowieńcy także mogą przystąpić do szczepienia, jednak zgodnie z obowiązującymi w Polsce zasadami muszą oni odczekać 3 miesiące od ustania objawów choroby.

Data rozpoczęcia szczepień w zakładach pracy zależy od dostępności szczepionek. W maju i w czerwcu będą sukcesywnie dodawane kolejne przedsiębiorstwa do programu szczepień. O kolejności zdecyduje moment prawidłowego wypełnienia formularza przez pracodawcę oraz dostępność szczepionek. (źródło: JSW)

 1. „Szczepienie jest w pełni dobrowolne,” – śmiem wątpić. Będą naciskać, nieoficjalnie. Wiele słabych jednostek niestety ulegnie presji (na swoją zgubę, przyczyny mało istotne)…

  1. @To sem ja

   U ciebie nie zanikl naturalny instykt jaskiniowca.
   Jesli czegos nie rozumiesz, to sie tego boisz.
   Podobnie jak jaskiniowcy bali sie drapieznikow, ognia i zjawisk przyrody.

  2. Wezmą ich wszytskich jak baranów zasczepią i będa naciski aby wszyscy się zaszczepili a jakie sa skutki dla organizmu po tych szczepionkach???? To wyjdzie w praniu

 2. Wujek Samo Zło

  123 To Sem Ja start na temat „śmiercionek”. Wykaż się inteligencją tej swojej kwadratowej głowy i pokaż swoje źródła wiedzy na temat „śmiercionek”

  1. Takiemu geniuszowi z przykrótką potylicą nie ma sensu nic wyjaśniać.
   Włącz tv, odpal wupeonetoterię i powtarzaj powielane tam kłamstwa metodą gebbelsa…
   Zaszczep się jak najszybciej. Ratuj nas przed twą mądrością…

   1. Wujek Samo Zło

    Co boli kwadratowa głowa? Ma boleć. Czekam na ciebie na oddziale. Zobaczymy czy będziesz taki „mondry” jak ci będę musiał tlen podać bo w rękawach go będzie brakować.
    A zapomniałem. Przecież ty nosa za tego swojego monitora nie wyciągasz bo jak troll musisz skomentować każda informację pojawiającą się na tym portalu. Wikipedia ma do ciebie maluczki człowieku na noc.

  2. „Uderz w stół a nożyce się odezwą” :-). Wujek… sam chciałeś :-))) ale wiesz co… „Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem” :-).

   1. No cały czas zniżam się do poziomu ograniczonych umysłowo covidian, dareczku… jak już nieraz wspomniałem: piszę dla ludzi, którzy używają mózgu a w mediach głównego ścieku nie dostają odpowiedzi na podstawowe pytania.
    Covidianin to wyznawca. Wszelka dyskusja jest zbędna. Musi na własnej skórze przekonać się, że nie miał racji papugując „phajzerowskich” ekspertów rządowych.
    A wujaszku niedoczekanie twoje, że mnie spotkasz „na oddziale”. Wiele razy o tym pisałem. Co do trolli to jeden chyba pracował nad twoją przykrótką potylicą… nie wszystko komentuję, tylko sprawy istotne (a operacja covid19 jest ogólnoświatowym eksperymentem globalistów). I, nie zawsze, odpowiadam na zaczepki covidian lub/i skrzywionego lewactwa…

    1. Wujek Samo Zło

     He he he kupiłeś już kwadratowy chelm czy owinąłeś się już cały folią aluminiową? Ty zniżasz się do czyjegoś poziomu? Przecież poziom 10 latka to dla ciebie wyżyny. Człowiek który neguje pewne zjawiska które istnieją musi chorować na schizofrenię albo naprawdę jest idiotą. Ty pewnie jesteś z tych którzy twierdzą że nikt ich nie przekona że czarne jest czarne a białe jest białe.
     I jak to ktoś mądrze kiedyś powiedział „dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś debil”
     Bez pozdrowień piksel

     1. Covidianie są tępi, ale ty jesteś kolejnym przypadkiem klinicznym. Albo trollem, który ma dyskredytować głosy rozsądku. A tego robactwa nie brakuje… Zaszczep się i naciągnij maskę na pysk…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry