Szpital nie jest już covidowy

„Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju informuje, że zgodnie z decyzją wojewody szpital przestaje być szpitalem wyłącznie covidowym” – czytamy na stronie jastrzębskiej placówki.

„Wznowione zostają zabiegi planowe. To oznacza, że pacjenci będą mieli wyznaczony nowy termin zabiegu, o którym zostaną poinformowani telefonicznie, jak również o procedurach obowiązujących podczas przyjęcia. Prosimy, aby osoby zgłaszające się do hospitalizacji korzystały z wejścia do szpitala przez namiot zlokalizowany przy izbie przyjęć. W trosce o pacjentów oraz personel szpitala wcześniejsze ograniczenia i procedury pozostają bez zmian” – dowiadujemy się. (źródło/fot.: WSS Nr 2)

  1. Stary człowiek i...........

    Czegoś nie rozumiem, bo zaszczepieni też zarażają się covidem i coo?? oni mogą zarażać legalnie !!!!!
    Zaszczepiony, a wynik pozytywny i chodzi po lekarzach, przychodniach, kinach, sklepach ale ma papierek. Jego kwarantanna nie obowiązuje bo ZASZCZEPIONY !!!! Taki może zarażać, a nie zaszczepiony już nie ??

    1. Ludzie myślą że się zaszczepią to nie zachowują przecież wiadomo że wirus też ich dopadnie niezależnie od zaszczepienia tylko może mogą łagodniej przechodzić

  2. Z takim ograniczonym zawziętością 'to sem ja’ nie ma co dyskutować i się denerwować. Jego „mądrość” ogranicza się do debilnych myśli które koniecznie wymagają zastosowania odpowiednich „eksperymentów medycznych”.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry