Szykuje się kolejna wycinka koło kościoła

fot. pixabay

Radna Bernadeta Magiera w imieniu mieszkańców dzielnicy Zdrój prosi o wycięcie uschniętego drzewa przy ulicy 1 Maja – po przeciwnej stronie kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jak argumentuje, suche konary zagrażają przechodniom i jadącym tam samochodom.

Co na to jastrzębski magistrat?

„Informuję, że wskazane drzewo w rejonie ulicy 1 Maja 33 zostało objęte postępowaniem administracyjnym (…) mającym na celu uzyskanie zezwolenia na jego usunięcie. Po otrzymaniu decyzji Marszałka Województwa Śląskiego zostaną podjęte stosowne działania. Informuję również, iż z uwagi na złą kondycję zdrowotną, postępowaniem objęto drzewa sąsiednie oznaczone na pniach cyframi 1 oraz 2” – odpowiada wiceprezydent Robert Cichowicz.

  1. Drzewa przy kościele w Zdroju nie zostały wycięte dla czyjegoś dobrego samopoczucia. Korzenie drzew dewastowały wszystkie instalacje podziemne. Wycinka była koniecznością.

  2. Jakoś sw Bernadette od slodkiego nic nierobienia nie wzburzylo gdy kosciolek w zdroju wyciął stare zdrowe drzewa,matka boska zdrojowa sie osmiesza.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry