„Ta sygnalizacja była wykonana w 1994 roku”

Radny Jarosław Potępa zwraca się do miasta o zastosowanie tymczasowej sygnalizacji świetlnej lub ręczne kierowanie ruchem w szczególności w godzinach szczytu na skrzyżowaniu ulicy Arki Bożka z ulicą Podhalańską.

fot. archiwum (M. Wróbel)

„W związku z zaistniałą awarią na sygnalizacji, związaną z nieprawidłową pracą systemu, została podjęta decyzja o wyłączeniu jej ze sterowania sygnałów w kolorze, jednocześnie została włączona w tryb pracy żółtej migającej” – odpowiada „prostym i przystępnym językiem” wiceprezydent Roman Foksowicz.

„Sygnalizacja ta była wykonana w 1994 roku i nie ma możliwości jej naprawy, uwzględniając przestarzałość technologiczną (…) Zwrócono się do firmy wykonawczej o przedstawienie pilnie oferty na modernizację sygnalizacji wraz z przystosowaniem jej do aktualnych norm, przepisów i zasad budowy urządzeń elektroenergetycznych” – dowiadujemy się.

Na koniec wiceprezydent Foksowicz apeluje do mieszkańców oraz kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu.

  1. to ten potępa niech kieruje ruchem skoro taki wysublinowany, pracował w służbach niech sie wykarze pokarze jak sie to robi młodzieży , społeczeństwu, klasą mundurowym … medialnie elegancko chyba kapelusz by nie spadł z głowy. po proszę o dobry przykład dla młodzieży , podobno zawsze był za młodzieżą to niech pokaże jak sie to robi a nie tylko gadka.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry