Trzej „cywile” w tajemniczym radiowozie

Trzej „cywile” w nieoznakowanym radiowozie patrolowali ulice Jastrzębia-Zdroju. Około godziny 20.00 na osiedlu Staszica zauważyli opla. W samochodzie znajdowało się czterech młodych mężczyzn. Nagle kierowca pojazdu gwałtownie ruszył. Radiowóz był jednak szybszy – uciekających zatrzymano. Po rutynowych działaniach – przedstawieniu się, okazaniu legitymacji i podaniu podstawy prawnej – policjanci z Katowic przystąpili do legitymowania. W tym momencie podróżujących zdradził specyficzny zapach. 21-letni pasażer posiadał przy sobie marihuanę.

W tym samym czasie po Zdroju krążył inny patrol z policyjnymi wywiadowcami z Katowic. Tuż po godzinie 21.00 funkcjonariuszom wpadł w oko także opel, jadący z dużą prędkością. Podróżowało nim trzech mężczyzn. Po zatrzymaniu okazało się, że 35-letni pasażer miał przy sobie środki narkotyczne. Mężczyźni zostali zatrzymani i wkrótce usłyszą zarzuty posiadania środków zabronionych, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

„Katowiccy wywiadowcy będą nas jeszcze wspierać w zwalczaniu przestępczości na terenie naszego miasta” – zapewniają jastrzębscy stróże prawa. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Trzej „cywile” w tajemniczym radiowozie”

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry