Uciekł „spod nosa” policjantom

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w piątek, 19 marca, po godzinie 16.00 zatrzymali na ulicy Libowiec samochód citroen. Po chwili poddali kierującego badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wstępny wynik wskazał, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Mundurowi wydali mężczyźnie polecenie opuszczenia pojazdu.

W tym momencie kierowca ruszył i zaczął uciekać.

Stróże prawa podjęli pościg. 34-latek, próbując uniknąć odpowiedzialności, uciekał polami i polnymi drogami. Mundurowi na jakiś czas stracili z pola widzenia kierującego, jednak, gdy podjechali do miejsca jego zamieszkania, zastali mieszkańca powiatu wodzisławskiego na swojej posesji.

Jak się okazało, 34-letni kierowca miał sporo na sumieniu, gdyż oprócz niezatrzymania się do kontroli drogowej, posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. To jednak nie jedyne jego występki. Po zbadaniu stanu trzeźwości mężczyzny, wyszło na jaw, że w jego organizmie znajduje się ponad pół promila alkoholu. 34-latek został zatrzymany. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “Uciekł „spod nosa” policjantom”

  1. Na ul Libowiec a zastali go w domu. Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego czyli w tym miejscu najbliżej do Gołkowic. Brawa dla nieudolnej w tym wypadku policji.
    Dlaczego tak daleko udało mu się w takim stanie uciec?

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry