Uczniowie i przedszkolacy na kwarantannie

Jak już informowaliśmy, od początku tygodnia w szkołach wyższych i ponadpodstawowych zaczął obowiązywać system nauczania hybrydowego. W praktyce oznacza to, że część uczniów nadal przyswajała wiedzę w szkolnych murach, pozostała – „przeszła” na nauczanie zdalne. I zapewne na tym nie koniec obostrzeń dotyczących placówek szkolnych.

Tymczasem jastrzębski magistrat informuje o szkołach i przedszkolach w naszym mieście, których uczniowie (tudzież podopieczni) trafili na kwarantannę:

1) SP10 – 1 oddział

2) SP 16 – 5 oddziałów

3) SP 20 – 1 oddział

4) SP23 – 8 oddziałów

5) ZS5 – 4 oddziały

6) SMS – 3 oddziały

7) ZSH – do poniedziałku 2 oddziały, do dziś 1 oddział

8) PP14 – 2 oddziały

9) PP 15 – 1 oddział

10) PP16 – 3 oddziały

Wpisy na temat “Uczniowie i przedszkolacy na kwarantannie”

  1. SP23 – 8 oddziałów?!!! Kpina! W szkole, w której powinno być największe wsparcie, bo dzieci oprócz nauki wymagają terapii, zamyka się je w domu, bo gdzieś tam być może miało kontakt z „chorym bezobjawowo” dzieckiem? Równie dobrze mogły mieć kontakt w innym miejscu, one czy nauczyciele i nikt tego nie wie. Ludzie opamiętajcie się! Używajcie rozumu! Tylko nauczycieli się chroni w tym kraju? Przed czym? Chyba przed przepracowaniem!

  2. Wiadomo,że te oosby miały też nieświadomie kontakt z innymi wiec znów bedzie następna grupa zarażonych. Powinni teraz na 2 tyg zamnknąć szkoły i przedszkola.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry