Ukradli wiertarkę… Poznajcie mężczyzn na zdjęciu?

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują mężczyzn, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Z ustaleń śledczych wynika, że 31 lipca 2020 roku między godziną 21.00 a 21.30 w jednym ze sklepów na ulicy Marusarzówny sprawcy dwukrotnie dokonali kradzieży. Ich łupem padły wiertarko-wkrętarka, artykuły spożywcze oraz środki czystości o łącznej wartości ponad 1300 złotych.

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

„Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciu, oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu: 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86, 47 85 543 84 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!” – czytamy na stronie KMP w Jastrzębiu-Zdroju. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Byłem w podobnej sytuacji……też kradzież, ale dużo większa z poważnym pobiciem, widziana przeze mnie osobiście i zarejestrowana przez mój monitoring. Nigdy więcej. Sprawcy mieli dokładne namiary na mnie… dokładny adres, dane dowodu osobistego bo był wpisany w akta i dużo innych rzeczy. Ja nie wiedziałem nawet ich imion !!!! Nie miałem prawa do niczego, oni do wszystkiego !!!. Jedynie ciągali mnie po komendach kilkadziesiąt razy. A potem po sądach……..czułem się poniżony przez władzę.
    Teraz jak coś zobaczę to odwracam głowę a monitoring to atrapa……nie ma sensu być przyzwoitym obywatelem. Nie pomogę już nigdy w takich sytuacjach.

  2. ten na pierwszym zdjęciu to jest górnikiem – poznaje po oczach. Wstyd – tyle zarabia a jeszcze kradnie. Chyba Barbórka nie siadła.

  3. Yyyy poznaje. Tzw muszę sobie przypomnieć . Kwota za przypomnienie to cena za wniosek do sanepidu o ukaranie – zapomnianą maseczkę czyli od 5k do 30 k i macie ich .

    1. Ukłon komendanta z zachowaniem bezpiecznej odległości + do tego 4 sprawy w sądzie i klika przesłuchań na policji raptem z 15 h zeznań za damski chxxx. Właściciel ubezpieczony dostawanie zwrot od ubezpieczyciela a pewnie warunkiem zwrotu pieniędzy było zgłoszenie za policję.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry