W ciągu 14 miesięcy wyrośnie… nowy blok

„18 marca podpisana została umowa na budowę nowego bloku przy ulicy Witczaka” – informuje jastrzębski magistrat.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój (archiwum)

„Zaledwie w ciągu 14 miesięcy w Zdroju wyrośnie nowy blok z 33 mieszkaniami i 21 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Lokale będą dwu- , trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 51 do 77 metrów kwadratowych. TBS Daszek rozplanował mieszkania tak, jak wnioskowały osoby zainteresowane najmem. W budynku znajdować się będą również pomieszczenia techniczno–gospodarcze, wózkownie oraz komórki lokatorskie” – precyzują urzędnicy.

Budynek będzie miał pięć kondygnacji naziemnych. Wybudowany zostanie w technologii tradycyjnej. Wszystkie 33 mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie. Na podłogach znajdą się panele podłogowe i płytki ceramiczne. Łazienka i kuchnia będą wykończone płytkami ceramicznymi, a całe mieszkanie wymalowane farbą emulsyjną. Mieszkania będą wyposażone w piece gazowe dwufunkcyjne CO/CWU, piec gazowy z piekarnikiem w kuchni, armaturę sanitarną oraz instalację telewizyjną, internetową, telefoniczną i domofonową.

Cała inwestycja kosztować będzie 9 mln 470 tysięcy złotych. Inwestycja będzie finansowana w 44 procentach ze środków pochodzących z preferencyjnego kredytu udzielonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawie. Pozostałe 56 procent to środki własne spółki, w tym środki z partycypacji w kosztach budowy budynku pozyskane od przyszłych najemców. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Jeden Blok…..??….W Żorach w tej chwili budują około 20 tzw . bloków….Popytajcie ludzi , którzy dostali mieszkania obok budowanego bloku ….ile mają problemów i usterek ….Masakra..

 2. A ja będę tam mieszkać! Już się cieszę i żadne szpetne , zazdrosne wpisy hamulcowych mnie nie zniechęcą. Pozdrowienia dla nienawidzących i zgorzkniałych.

   1. „Iga klakierka pani Hetman znowu zabrala cenny glos, tak zalosny”

    Pani Hetman utrzymuje pieniedzmi mieszkancow wydzial propagandy, ktory monitoruje jastrzebskie portale i wystawia kontrkomentarze.
    Nie udziela sie w internecie publicznie tekstem, tylko zdjeciem.

 3. „Cała inwestycja kosztować będzie 9 mln 470 tysięcy złotych.”

  Taniej byloby kupic 33 mieszkania na wolnym rynku i rozdac.
  Ktos mysli w tym UM?

  1. Dżordż Lowerboj

   @SEBOC

   „Ktos mysli w tym UM?”

   Jak nie, jak tak. Przecież zarobi na tym firma Antka kobity szwagra współlokatora kuzynki naczelnik wiadomego wydziału.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry