(Wkrótce) dwumetrowe rośliny pod „Supersamem”. Jest pięknie!

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Miskant variegatus zakwitnie pod <<Supersamem>>. Roślina osiąga wysokość nawet dwóch metrów” – cieszą się w jastrzębskim magistracie.

12 donic z sadzonkami stanęło nieopodal alei Piłsudskiego. To ozdobna, wieloletnia bylina. Wyróżnia się niebywałymi rozmiarami, ponieważ kępy osiągają nawet dwa metry wysokości. Teraz sadzonki są niewielkie, jednak miskant variegatus należy do roślin bardzo szybko rosnących. Charakteryzują go długie, zielono-białe liście w paski. Na jesień zakwita na różowo-czerwono. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

  1. Tragedia.donice za tyle pieniędzy jakieś zdechłe trawy tak zdechłe jak ten napis koło ronda niech p.Hetman weźmie się za to co trzeba zrobić a nie jak nie klaby to doniczki jak nie doniczki to inne głupoty.ta pani już powinna zejść ze stolka

  2. Zaraz po wyschniętych bluszczach jastrzębski krajobraz ubogaci trawa pampasowa, nie tyle wysuszona, co wypalona niedopałkami papierosów. I nie jest to pierwsza potrzeba miasta ale zapewne ostatnia z tych niepotrzebnych.

  3. Niestety ale tak to wygląda jak za rządzenie bierze się nauczyciel, jednego wam było mało to sobie wybraliście drugiego tym razem ze szkoły specjalnej i do kogo pretensje?

  4. kwiatki drzewa napis. ile pieniedzy poszlo na marne. a schody do szkoly na przyjazni zamkniete. czyzby cos wiedzieli ze nauka zdalna zas bedzie od wrzesnia. na szczescie juz niedlugo wybory.

  5. może ja poproszę p. Hetman o pracę przy pielęgnacji tych cudów bo jestem bezrobotny a do emerytury brakuje mi 3 lata
    słyszałem ukradkiem w Magistracie że w sierpniu mają dostarczyć nam z Mozambiku małpy żeby skakały na gumie w UM

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry