Wrażliwa Intuicja

Pogadajmy sobie o…. wszystkim

  1. Janusz! Ci ty pleciesz. Czy jesteś aż tak głupi, czy zwyczajnie przyćpany. Czas na leczenie twego umysłu, bo nie jesteś zdolny do myślenia. Zgłoś się do psychiatry i opowiedz mu o swym problemie. Zrób to teraz, kiedy nie jesteś bardzo niebezpieczny. Widzimy jak szybko odpadasz od rzeczywistości.

  2. Zamiast „Praca na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego. Wymagane doświadczenie i chęć do pracy. Dobre zarobki, w tym możliwość uzyskania premii poprzez fachowość i zaangażowanie.” Powinno brzmieć : Pracownik szuka zatrudnienia -Wymagane – mozliwośc wypoczynku , miła ,zyczliwa atmosfera ,dobre warunki socjalne , dobre zarobki i chęc do podnoszenia płacy przez pracodawce.

    1. Komisja Europejska uważa, że Polska nieoptymalnie wydaje pieniądze na świadczenia socjalne: za mało pieniędzy trafia do naprawdę potrzebujących, za to zbyt ochoczo polski rząd przyznaje świadczenia niezależnie od poziomu dochodów uprawnionych.—-Obecnie poszukiwani są pracownicy (nawet na przeszkolenie) , których nie ma. Polityka socjalna nauczyła ich nie pracować. Bo, po co? Skoro mają wszelkie dodatki socjalne, niekiedy wraz z mieszkaniem, to po co będzie wstawał o 5,6 rano żeby iść na 8 godzin 5/6 dni w tygodniu ? Młode byczki, zdrowi, silni- w kolejce po zasiłek.Przecież to jakaś utopia.Przez taką politykę ten kraj szybciej upadnie niż przewidują ekonomiści. Jestem za tym, żeby państwo dbało o swoich WSZYSTKICH obywateli, a nie kupowało głosy. Ale to się nie zmieni. Nauczeni przez lata kręcenia, kombinowania……………..gdzie nam do normalnego kraju?

  3. Nie udalem sie swietowac Sw.Niepodleglisci podobnie jak wielu młodych znajomych oraz z dalszej i blizezej rodziny.Wielu z nas zminimalizowalo wyjazdy nie wspominajac o tych dalszych.Strach sie bac.Drakonskie mandaty drogowe,polowanie tendencyjne na nawet niezamierzony blad ,teroryzm fiskalny to obraz dzisiejszej Polski. Mozna latwo zbankrutowac.Sumykar dla takich jak zarabiaja tyle co Prezes. Rozumiem to wszystkim dla naszego dobra, dziekujemy zaglaskaliscie niedzwiedzia do kalectwa. Przymusowe faktycznie oprocz ZUSu PPK i PPE tez .A Kto nam zapewni ze jak opuscimy dom to nie zjawi sie jakis ankieter pospisowy i nalozy na nas olbrzymia kare za brak wspolpracy. ZUS, Straz Miejska,Straz Ekologiczna, Mafia tez moze nas nawiedzac.To straszne ,masz dom a jakbys nie mial domu.Taka niepodlegla wolnosc.

  4. Pociąg w Jastrzebiu.Zamiast marnować środki na te bajki wybudujcie porządnie hospicjum gdyz miasto mlodych zamienia sie w miasto staruchow -bez urazy ,ktorzy nie mieliśmy szansy w Jastrzębiu poza robotą doświadczyć przyjemności nawet przebywania w porządnym AqaParku

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry