Wymierzał ciosy pięściami żonie

fot. pixabay

Policyjny dozór, zakaz zbliżania się do żony, zakaz kontaktowania się z nią i naruszania jej dóbr osobistych, a także natychmiastowe opuszczenie wspólnie zajmowanego mieszkania. Oto środki zapobiegawcze, jakie zastosował prokurator wobec 49-letniego mieszkańca Żor.

Mężczyzna został zatrzymany w czwartek, 1 czerwca, podczas interwencji policyjnej przeprowadzonej w mieszkaniu małżonków. Jak ustalili śledczy, 49-latek od stycznia 2020 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Kiedy był pijany, wszczynał awantury, a podczas nich wyzywał ją i groził, że zabije. Oprawca bił rękoma po twarzy swoją żonę, wymierzał ciosy pięściami, zdarzało się, że kopał i dusił.

Kres przemocy położyła interwencja, którą policjanci przeprowadzili właśnie wczoraj wieczorem. 49-latek trafił już do policyjnego aresztu. (źródło: KMP Żory)

Wpisy na temat “Wymierzał ciosy pięściami żonie”

  1. Kobiety pamiętajcie, że to wy decydujecie na co facet sobie pozwoli. Nie bójcie się zgłaszajcie na Policje zakładajcie sprawy w sądzie. Wybierajcie sobie facetów takich jakich chcecie a zwykłych dupków się pozbywajcie, walizy za drzwi wystawiajcie i gońcie ich na trzy strony świata. Facet musi robić to co wy chcecie ile się da wyciągnijcie od nich korzyści i wynocha.

    1. No cóż… jak czytam takie prowokacyjne wypociny, to zapominam, że nie uderzyłem kobiety.
      Dla takich jak ty bez problemu zrobię wyjątek. Brak szacunku = plomba. Jak czerwone równouprawnienie, to równouprawnienie.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry