„Wyuzdane w tak młodym wieku!”

„Około godziny 20.00 stróże prawa zostali poinformowani o leżącej na ławce pijanej nastolatce. Na miejscu było już pogotowie ratunkowe. W związku ze stanem upojenia alkoholowego, młoda jastrzębianka została zabrana do szpitala. To jednak nie koniec problemów, jakich przysporzyła sobie 14-latka. Zakrapiane napojami wyskokowymi spotkanie będzie miało swój finał w sądzie dla nieletnich”.

fot. pixabay

„Teraz to jest istne dno. Jak się słyszy i widzi na każdym kroku, szczególnie u młodych, bluzgi, agresja, pijaństwo. Po prostu to nie może skończyć się dobrze. Coraz młodsi są zdemoralizowani. Dziewczyny już w gimnazjum wysyłają chłopakom swoje rozbierane zdjęcia na komórkę, a potem nie mają problemu, żeby uprawiać z nimi seks. Wyuzdane w tak młodym wieku!” – pisze „zdegustowany” internauta.

Te dwa znamienne cytaty – z policyjnej kroniki oraz jasnetowego forum – sprowokowały naszych Czytelników do dyskusji nad kondycją młodych ludzi, szczególnie tej ładniejszej części populacji.

I jeszcze jeden głos: „Teraz laski to mają przypał! Pytają się chłopaków, czy nie chcą ich rozebranych zdjęć na komórkę. W ten sposób podrywają! A potrafią być takie wredne, że wymyślą sobie coś, aby pogrążyć faceta. Totalne dno…! Do tego są gorsze od chłopców. Widzę, jak siedzą na Zielonej na ławce, to takie teksty lecą, że aż uszy więdną. I nie krępują się, że mogą dorośli usłyszeć…”

A czy Wy, drodzy Czytelnicy, macie podobne spostrzeżenia?

Wpisy na temat “„Wyuzdane w tak młodym wieku!””

  1. a wystarczylby od malego zwykly rygor jak za dawnych czasow teraz mamunie i tatunie nie darza szacunkiem samych siebie a co dopiero obce osoby

  2. pozniej mamunia i tatunio będą mieli nakaz odbycia terapii córuni a bedzie to polegało na tym ze mamunia bedzie wymuszać na poradniach psychologicznych dla dzieci pisemko do sadu ze takowa terapia sie odbywa , a jesli jakis psycholog stwierdzi, że taka rodzinka olewa terapie to mamunia z t bedzie drzeć japę i wymuszać bo mysli ze wszystko im się należy bo owe mamunie nie mają czasu na wychowanie

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry