„Zakochani” policjanci rozdawali serduszka

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę, 14 lutego, tym razem z okazji Walentynek, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji w szczególny sposób przypominali o tym, jak duże niebezpieczeństwo niesie ze sobą przekraczanie prędkości. Kierujący otrzymali serduszka, ręcznie wykonane przez dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 im. Wojska Polskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Drodzy Czytelnicy, warto zdjąć nogę z gazu i bezpiecznie dojechać do celu, tym bardziej, jeśli czeka tam ukochana osoba.

Policjanci w trakcie rozmowy zwracali kierującym uwagę na wszelkie aspekty związane z poprawą bezpieczeństwa na drogach. Serduszka spotkały się z pozytywnym odzewem i wywołały uśmiech na twarzy. Mundurowi osobom, które popełniły wykroczenia drogowe, wręczyli serduszka w czarnym kolorze z napisem „Kierowco! Popraw się!”, tak aby przypominały o potrzebie respektowania przepisów ruchu drogowego. Z kolei wzorowi kierowcy otrzymali piękne, kolorowe serduszka z napisem „Super Kierowca!”.

Oby wspomniane prezenty przypominały każdego dnia obowiązujące zasady bezpiecznych zachowań na drodze oraz obowiązek respektowania przepisów ruchu drogowego. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry