„Zakończono ważną dla mieszkańców inwestycję”

„Przy ulicy Matejki zakończono ważną dla mieszkańców inwestycję. Dokonano odbioru nowej kanalizacji deszczowej” – informuje jastrzębski magistrat.

fot. UM Jastrzębie-Zdrój

„Przebudowa kanalizacji deszczowej oraz budowa studni sprawi, że dotychczas podmokły, często zalewany i sprawiający mieszkańcom wiele kłopotów teren w pobliżu prywatnych zabudowań stanie się suchy, a także bezpieczny. Choć większość zakresu robót ukryta jest pod ziemią i słabo teraz widoczna, z pewnością przysłuży się poprawie komfortu jastrzębian zamieszkujących ten obszar. Konieczne okazało się również poprawienie istniejącej sieci dróg dojazdowych” – wyjaśniają urzędnicy.

Wykonana na długości 272 metrów kanalizacja, wraz z 9 sztukami studni, kosztowała 530 698,38 zł. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Stary człowiek i...........

  Kawałek rowu i wielka inwestycja !!!!……..za tej strasznej komuny to było normalne, to się robiło automatycznie. A teraz się fotki cyka stojąc na przepuście !!!. Jaka władza taka inwestycja.

  1. Za komuny to nie było normalne i nie robiło się automatycznie. Takie rzeczy robili więźniowie za darmo.

   1. Stary człowiek i...........

    Kto robił nie ważne, ale robili. A że więźniowie za darmo nie mieli wiktu i opierunku to się chwali. Teraz więżniowie mają większe prawa niż zwykły obywatel.
    Teraz kawałek rowu i sukces urzędniczy !!.

 2. Ważna inwestycja dla mieszkańców to nowi inwestorzy z nowymi miejscami pracy.

  A;e jak wszyscy dobrze wiedzą, żadnych nie ma.

  Dlatego takie info, jak to, to popłuczyny.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry