Zaszczep się bez rejestracji! Tylko Pfizer!

fot. pixabay

Zaszczep się bez rejestracji! Punkt szczepień w Hali Widowiskowo-Sportowej przy alei Jana Pawła II zaprasza dzisiaj w godzinach od 9.00 do 15.00.

Punk szczepień powszechnych czeka na wszystkie osoby uprawnione do skorzystania ze szczepienia przeciwko COVID-19. Szczepienia będą odbywały się wyłącznie preparatem Pfizer. Infolinia „dedykowana” jastrzębskiemu punktowi szczepień: 533 320 500, 533 320 007. (źródło: UM Jastrzębie-Zdrój)

 1. Dla ludzi rozumnych, ogłupionych i dziabniętych pierwszą dawką ekdperymentu:
  „Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców demaskująca wszelkie kłamstwa plandemi.”

    1. Nie. Ten faszysta nie „toleruje” innej opcji, niż main stream.
     Mówiąc krótko: pożyteczny ..iota rewolucji nwo.

  1. Masz Pan na myśli konferencję dr rehabilitacji, prof stomatologii i dr epidemiologii który od 20 lat nie zajmuje się medycyną tylko Radiem Maryja i zdrową wodą? Zaiste zacni eksperci.

   1. To są ludzie myślący, którzy za srebrniki nie zmieniają poglądów oraz nie naginają wiedzy do potrzeby chwili, przez co nie zobaczysz ich w tv, jak innych konowałów o specjalności nieistotnej (na czele z „ekonomistą” fajzera i innych).

    1. Nieistotna specjalność ? Rozumiem, że jak się wybierasz do lekarza to z zębem do neurologa, a z kolanem do gastrologa ? 😉

     1. Chodziło mi o specjalizację tych „geniuszy” z rady przy pinokio, która za swoje decyzje nie ponosi i pewnie nie poniesie konsekwencji… Do lekarzy nie chodzę. Tylko po pieczątki, bo system zmusza mnie do badań okresowych. Dzięki odpowiedniej diecie nie psują mi się zęby i nie chodzę do dentysty. Obym tylko nie potrzebował pomocy chirurga… skąd to wiem? Szukam odpowiedzi i przyczyny chorób. Od lekarzy tego nigdy się nie dowiedziałem. Rzadko można spotkać takiego, który słucha pacjenta i sam chce się dokształcić (raz tylko jedna pani doktor pytała się o źródła i miała otwarty umysł na nowinki i tradycyjne leczenie – reszta to… konowały bojące się izby lekarskiej lub zadufane w sobie snoby).

    2. Zapewne „myślący”. Hałata jak był przy korytku to klaskał jak małpka w zoo a jak mu „podziękowali” to nagle mu się orientacja poprzestawiała :-))). Reszta ekipy dokładnie tama sama. Masz idolów, nie ma co ;-))). Autorytety… od ustawiania się z wiatrem.

     1. Ale głęboko tkwisz w tym swoim matrixie… masakra.
      Nie interesują mnie motywy słusznego postępowania tych lekarzy. Ale pisanie, że oni ustawiają się „z wiatrem” to ewidentne odwracanie kota ogonem.
      Jak się nie ma argumentów to stosuje się takie metody. Ech…

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry