Zatankował za 100 złotych i… odjechał

fot. pixabay

W sobotę, 22 maja, około godziny 22.00 do dyżurnego jastrzębskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw. Informacja na temat samochodu, jakim poruszał się sprawca wykroczenia, przekazana została drogą radiową do wszystkich patroli. Godzinę później policjanci na jednej z jastrzębskich ulic zauważyli samochód, który odpowiadał opisowi podanemu przez dyżurnego w komunikacie.

W aucie znajdowały się dwie osoby. W trakcie czynności „legitymowany” mężczyzna nie chciał opuścić pojazdu i zachowywał się arogancko. Policjanci ustalili, że 30-latek już od 2018 roku ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a jego samochód jest w złym stanie technicznym i nie ma aktualnych badań oraz ubezpieczenia.

Mundurowi potwierdzili także, że to on zatankował za przeszło 100 złotych i odjechał bez płacenia za paliwo. Policjanci zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny. Mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju odpowie za złamanie sądowego zakazu oraz szereg popełnionych wykroczeń. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Pan Janusz Świtaj mógłby o tym książkę krymianlną napisać, a nie jakiś poradnik przepełniony demagogicznymi hasełkami. Książka rzecz jasna byłaby fabularyzowanym paradokumentem w oparcu o własne zyciowe doświadczenia.

 2. Ale dzban… Boże widzisz i nie grzmisz jakie debile ci faceci z Jastrzębia teraz same ćpuny alkusy z małpim rozumem no i zapomniała bym o wisielcach…

  1. Stary człowiek i...........

   Wyklikałaś??…paznokcie nie połamane ?? tapeta się nie rozmazała ?? mózg nie zagotował ??
   To teraz pieczątka usteczkami glonojada 😉

 3. Jest nawet u nas koleś z podobnym przewinieniem. Zatankował a był motorem, potem uciekając tak się załatwił, że do dzisiaj na wózku jeździ. Ale nic to, teraz jawi się na lokalnego celebrytę pod wodzą pani Anny Dymnej. A sama doskonale pamiętam, jak z wózkiem z chodnika musiałam uciekać, bo pan i władca przejeżdżał. Pan Janusz sam się o to prosił, sam.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry