Zdewastował windę. Teraz musi naprawić szkody

Zacznijmy od małego przypomnienia. Jastrzębscy policjanci poszukiwali mężczyznę, który 6 lutego 2021 roku na ulicy Wielkopolskiej zdewastował windę. Kamery monitoringu zarejestrowały całe zdarzenie. Na stronie internetowej jastrzębskiej policji pojawił się komunikat z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości wandala. Publikacja wizerunku przyniosła natychmiastowy efekt. Mężczyzna, oprócz dewastacji windy, wybił w marcu na ulicy Arki Bożka w jednym ze sklepów szybę okienną, uszkodził baner reklamowy i drzwi, a w jednym z lokali na tej samej ulicy zniszczył roletę antywłamaniową oraz powybijał szyby. Dzięki przekazanym informacjom 19-letni mężczyzna usłyszał już zarzuty i został zobowiązany do naprawienia wyrządzonej szkody. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Wychodzi to bezstresowe wychowanie.
    Nie że wszystkich ale są przypadki gdzie należy wdrożyć terapię Szokowo-udarową. Lać takiego delikwenta pasem i patrzeć czy równo puchnie tylko to może takiego czuba czegoś nauczyć!

  2. Edek z fabryki kredek

    Lewackie wychowanie bez stresowe dajcie mi go na wychowanie wystarcza mi trzy dni i albo bedzie z niego cos porzytecznego albo nie bedzie go wcale taka jest moja opcja

  3. Nie rozumiem takich ludzi co przeszkadza im np. przystanek autobusowy ,ławka, śmietnik szyba czy czyjeś auto lub winda .Jak ich tak siła roznosi to wysłać go do ciężkiej pracy ,tylko hmm jaką takiemu dać aby zapracował na te szkody i jakby się narobił to by wiedział co to szacunek i nie twoje to nie rusz i nie niszcz.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry