Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj125
mod_vvisit_counterWczoraj815
mod_vvisit_counterW tygodniu125
mod_vvisit_counterTydzień temu5574
mod_vvisit_counterW miesiącu20247
mod_vvisit_counterMiesiąc temu33773
mod_vvisit_counterRazem918899

Online: 11
Twoje IP: 54.167.182.201
,
Dzisiaj mamy: Paź 20, 2014

19
Paź
2014
Hokejowi absolwenci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

DSC 2501Tradycje hokejowe naszej szkoły mają długoletnią historię. Absolwenci pierwszej klasy hokejowej są już dziś trenerami i szkolą grupy młodzieżowe w JKH i Cracovii Kraków.

W obecnym sezonie 2014/2015 w drużynie seniorów JKH GKS Jastrzębie mamy aż 10 grających absolwentów naszej szkoły. Kolejny jedenasty jest w sztabie trenerskim zespołu.

Warto dodać, że uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZHL w Sosnowcu jest aktualnie 7 naszych byłych uczniów.

Absolwenci naszej szkoły w seniorskiej kadrze JKH GKS JASTRZĘBIE:

Leszek Laszkiewicz, Mateusz Danieluk, Tomasz Pastryk, Mateusz Bryk, Kamil Górny, Tomasz Kulas, Kamil Feć, Łukasz Nalewajka, Radosław Nalewajka, Kamil Świerski, Rafał Bernacki (II trener).

Absolwenci naszej szkoły, aktualnie uczniowie SMS PZHL:

Patryk Matusik, Bartosz Bichta, Kordian Chorążyczewski, Mateusz Nowak, Dominik Jarosz, Jakub Michałowski, Patryk Pelaczyk.

 
12
Paź
2014
Wirtualna wycieczka po szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek   

Nowe narzędzia komunikacji elektronicznej otwierają coraz to nowe perspektywy oglądania dalekiej rzeczywistości. Głównym celem programu Comenius były wyjazdy uczniów i nauczycieli do partnerskich szkół i współpraca nad projektem. Erasmus +, nowy unijny program, kładzie większy nacisk na współpracę przy pomocy najnowocześniejszych środków komunikacji. W Internecie jest mnóstwo programów, które umożliwiają poznanie miejsc, zanim będzie można zobaczyć je osobiście. Jednym z takich programów komputerowych jest Mapwing. Pozwala on stworzyć wirtualną wycieczkę po obiekcie. Korzystając ze zdjęć zrobionych przy różnych okazjach, koordynatorka nowego projektu Erasmus + „Life is a project…” utworzyła pierwszą wirtualną wycieczkę po szkole. 

10-DSCN0813

kliknj tutaj: http://www.mapwing.com/explore/view_tour.php?t=lrlul0rTrlFlTzFT

 
08
Paź
2014
Organizacja Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Organizacja Dnia Edukacji Narodowej - 14 października 2014 r.

 

Klasy 1-3 SP Klasy 4-6 SP Klasy I-III G
7.50 Zbiórka przed szkołą
7.50-8.00 Przejście z wychowawcami (opiekunami) do kościoła
8.00-9.00 Msza Św.
9.00-10.00 Spotkania z wychowawcami
10.00-11.00 Udział w akademii
Po akademii zajęcia z wychowawcami do godz.11.30 Po akademii zakończenie zajęć
Obiady w stołówce szkolnej będą wydawane w godz. 11.00-12.00
Świetlica szkolna jest czynna od godz. 11.30
Opieka nad uczniami nieuczestniczącymi w Mszy św. sprawowana będzie w godz. 8.00-9.00 w świetlicy szkolnej
Opieka nad uczniami klasy Ib - p.Kasprzyk-Lubszczyk
 
07
Paź
2014
Od ziarenka do bochenka... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

                              P1250078

 

W ostatnich dniach września uczniowie klas trzecich odbyli kolejną wycieczkę edukacyjną do Żorskiego Centrum Edukacji Regionalnej w Osinach. Wycieczka odbyła się pod hasłem ,,Od ziarenka do bochenka "  i  miała na celu zapoznanie uczniów z etapami  powstawania chleba. Uczniowie mieli też możliwość obejrzenia w praktyce narzędzi i maszyn wykorzystywanych niegdyś do zbioru i obróbki zboża: sierpa, kosy, cepa, fachla... Poznali podstawowe rodzaje zbóż uprawianych w Polsce i ich zastosowanie w przemyśle spożywczym. Zaś zdobytą wiedzę po gościnnym poczęstunku chlebem... smalcem... i solą.... utrwalili podczas warsztatów artystycznych.

 

Więcej…
 
07
Paź
2014
Klasa 2a w odwiedzinach w "Masnówce" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Pasoń   

19 września wybraliśmy się do Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju "Masnówki" na zajęcia związane z bezpieczeństwem na drodze. Pani Ewa, która pracuje w bibliotece, opowiedziała nam o książkach, ich rodzajach, o katalogach, o interesujących ciekawostkach oraz o tym, co można jeszcze ciekawego robić w bibliotece oprócz wypożyczania książek. Ogromne wrażenie wywarła na nas kawiarenka z jej bogatym wyborem czasopism oraz przepięknym widokiem na Park Zdrojowy, bardzo nam się podobało również w pracowni artystycznej, gdzie każdy z nas własnoręcznie wykonał  zebrę, którą ozdabialiśmy kolorową włóczką i bibułą. Panie w bibliotece przygotowały dla nas fantastyczne zajęcia,nie zabrakło muzyki, zabaw, prac artystycznych i konkursów.  Dziękujemy serdecznie za miłe przyjęcie i bardzo ciekawe zajęcia!

 

Więcej…
 
07
Paź
2014
Uczniowie klas trzecich doskonalą naukę pływania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin sportowych! Pływanie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia i samopoczucie oraz pozytywnie wpływa na proporcje ciała. 

To nie wszystkie zalety płynące z pływania. Pływanie ma ich o wiele więcej:

 • wzmaga wydolność kości i mięśni,
 • sprzyja utrzymaniu ruchowości stawów,
 • wpływa na prawidłową postawę i przeciwdziała skrzywieniu kręgosłupa,
 • polepsza koordynację ruchową i giętkość ciała,
 • odmładza skórę (dzięki wzmożonemu przepływowi krwi w trakcie ćwiczenia),
 • zwiększa objętość oddechową płuc,
 • podnosi tempo przemiany materii,
 • poprawia samopoczucie i stan zdrowia psychicznego oraz poczucie własnej wartości
 •                                                                    P1190405

  Więcej…
   
  03
  Paź
  2014
  Korekta w planie lekcji PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Administrator   

  Od 6 października wprowadzona zostaje korekta w planie lekcji dla klas: 3a (SP), 4b (SP) i 6b (SP) - zmiany zaznaczone zostały kolorem

  plan06.10.2014

   
  29
  Wrz
  2014
  Hokeiści naszej szkoły rozpoczęli zmagania PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Mariusz Bernacki   

  Powrót do szkoły oznacza dla hokeistów początek rozgrywek ligowych. W sezonie 2014/2015 hokeiści JKH i zarazem uczniowie Zespołu Szkół nr 11 grają w trzech grupach rozgrywkowych Młodziki (uczniowie III i II klasy gimnazjum), Żaki Starsze (uczniowie I klasy gimnazjum oraz VI i V szkoły podstawowej) oraz Mikrusy (uczniowie IV, III i II klasy szkoły podstawowej). Najstarsza grupa Młodzików rewelacyjnie rozpoczęła swój sezon odnosząc komplet 6 zwycięstw, kolejno pokonując UKS Sielec Sosnowiec (9:0 i 5:1), MOSM Tychy (4:0 i 7:0) oraz TMH Polonia Bytom (16:2 i 4:1). Żaki Starsze w dwóch pierwszych swoich meczach gromiły swoich rówieśników z Rudy Śląskiej (13:2) i drugiej drużyny z Bytomia (22:2). W meczu na szczycie tym razem to MOSM Tychy był trochę lepszy, który zwyciężył 10:6. Ich młodsi koledzy – Mikrusy – w I kolejce trafili na faworyzowany zespół MOSM Tychy. Po 2 tercjach na tablicy wyników widniał sensacyjny remis 3:3, jednak w ostatniej tercji bramki strzelali tylko tyszanie (wynik spotkania 10:3 dla MOSM, w karnych 1:1). W drugim spotkaniu z MUKS NAPRZÓD JANÓW padł idealny remis: mecz 5:5, karne 3:3. Z pierwszego zwycięstwa Mikrusy cieszyły po meczu z TMH Polonia Bytom (4:0), w karnych zanotowano remis 1:1. W październiku swoje rozgrywki zainaugurują najmłodsze kategorie wiekowe mini hokeja, gdzie także zagrają uczniowie klas III, II i I naszej szkoły podstawowej.

  Więcej…
   
  29
  Wrz
  2014
  Erasmus+ PDF Drukuj Email
  Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek   

  ERASMUS+

  Miło nam poinformować, że Unia Europejska przyznała nam kolejny grant na realizację projektu "Life is a project, be an entrepreneur, make it successful." w ramach nowego programu dla szkół - Partnerstwo Strategiczne - Erasmus +. Projekt będzie realizowany w  latach 2014-2016.  Koordynatorem projektu jest szkoła w Bułgarii , a pozostałymi partnerami szkoły w Turcji, Rumunii, Estonii, Norwegii i na Węgrzech.  Tematem projektu jest przedsiębiorczość.  Szczegółowe informacje - w poniższym streszczeniu projektu.

  http://erasmusplus.org.pl/  

  Więcej…
   
  << pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

  Strona 1 z 3

  Organizacja lekcji

  Dziennik elektroniczny

  Logowanie  Sonda

  Jak najczęściej spędzasz czas wolny?
   

  1% dla ZS11