Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj671
mod_vvisit_counterWczoraj1440
mod_vvisit_counterW tygodniu2111
mod_vvisit_counterTydzień temu8186
mod_vvisit_counterW miesiącu33042
mod_vvisit_counterMiesiąc temu30647
mod_vvisit_counterRazem897921

Online: 23
Twoje IP: 54.82.142.246
,
Dzisiaj mamy: Wrz 30, 2014

29
Wrz
2014
Hokeiści naszej szkoły rozpoczęli zmagania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

Powrót do szkoły oznacza dla hokeistów początek rozgrywek ligowych. W sezonie 2014/2015 hokeiści JKH i zarazem uczniowie Zespołu Szkół nr 11 grają w trzech grupach rozgrywkowych Młodziki (uczniowie III i II klasy gimnazjum), Żaki Starsze (uczniowie I klasy gimnazjum oraz VI i V szkoły podstawowej) oraz Mikrusy (uczniowie IV, III i II klasy szkoły podstawowej). Najstarsza grupa Młodzików rewelacyjnie rozpoczęła swój sezon odnosząc komplet 6 zwycięstw, kolejno pokonując UKS Sielec Sosnowiec (9:0 i 5:1), MOSM Tychy (4:0 i 7:0) oraz TMH Polonia Bytom (16:2 i 4:1). Żaki Starsze w dwóch pierwszych swoich meczach gromiły swoich rówieśników z Rudy Śląskiej (13:2) i drugiej drużyny z Bytomia (22:2). W meczu na szczycie tym razem to MOSM Tychy był trochę lepszy, który zwyciężył 10:6. Ich młodsi koledzy – Mikrusy – w I kolejce trafili na faworyzowany zespół MOSM Tychy. Po 2 tercjach na tablicy wyników widniał sensacyjny remis 3:3, jednak w ostatniej tercji bramki strzelali tylko tyszanie (wynik spotkania 10:3 dla MOSM, w karnych 1:1). W drugim spotkaniu z MUKS NAPRZÓD JANÓW padł idealny remis: mecz 5:5, karne 3:3. Z pierwszego zwycięstwa Mikrusy cieszyły po meczu z TMH Polonia Bytom (4:0), w karnych zanotowano remis 1:1. W październiku swoje rozgrywki zainaugurują najmłodsze kategorie wiekowe mini hokeja, gdzie także zagrają uczniowie klas III, II i I naszej szkoły podstawowej.

Więcej…
 
29
Wrz
2014
Erasmus+ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Danuta Radomska-Filipek   

ERASMUS+

Miło nam poinformować, że Unia Europejska przyznała nam kolejny grant na realizację projektu "Life is a project, be an entrepreneur, make it successful." w ramach nowego programu dla szkół - Partnerstwo Strategiczne - Erasmus +. Projekt będzie realizowany w  latach 2014-2016.  Koordynatorem projektu jest szkoła w Bułgarii , a pozostałymi partnerami szkoły w Turcji, Rumunii, Estonii, Norwegii i na Węgrzech.  Tematem projektu jest przedsiębiorczość.  Szczegółowe informacje - w poniższym streszczeniu projektu.

http://erasmusplus.org.pl/  

Więcej…
 
27
Wrz
2014
Środkowoeuropejski Puchar Młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Górska   

f4cb6316

 

Pływacy w płetwach z SP 20 na Środkowoeuropejskim Pucharze Młodzieży.

W minioną sobotę 20.09 2014r. odbyły się zawody III edycji ŚPM, które tym razem były organizowane w czeskim Zlinie. Nasi zawodnicy mogą pochwalić się wielkim sukcesem - w kategorii E0 Jakub Pelaczyk wywalczył 1 złoty medal i dwa srebrne medale, co uplasowało go na 2 miejscu w trójboju. W kategorii E dziewcząt Magdalena Brychcy i Emilia Pacyna dzielnie walczyły, zdobywając cenne punkty. Wśród chłopców kategorii E wspaniałą dyspozycję pokazał Hubert Dyrszka, zdobywając 2 złote medale. Wśród chłopców W kategorii D Krystian Albrecht zdobył brązowy medal na 100 m PW i dwa razy był tuż za podium.

 

Więcej…
 
24
Wrz
2014
Akcja charytatywna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

Pedagog Gimnazjum nr 9 zaprasza wolontariuszy z Zespołu Szkół nr 11 do udziału w pierwszej w nowym roku szkolnym 2014/2015, akcji charytatywnej, sprzedaży baśniowych zapałek, która odbędzie się w dniach 10-11-12 października 2014 r., w markecie E.Leclerc , ul.Piłsudskiego 35.

Do 3 października należy dostarczyć do pedagoga zgody rodziców (do pobrania także u pedagoga).

Pozdrawiamy

Zespół fundacji „Dziewczynka z zapałkami" z Łodzi

Sławka Kowalska 501263179, 426310387

 
24
Wrz
2014
Kwesta na rzecz Hospicjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

Pedagog szkolny Gimnazjum nr 9 zachęca do włączenia się w zbiórkę pieniędzy na Hospicjum, 1 listopada na Cmentarzu Komunalnym. Jak co roku nasi wolontariusze zasilają szeregi jastrzębskiego wolontariatu i kwestują na rzecz Domowego Hospicjum, które mieści się przy parafii Świętej Katarzyny.

Do 10 października pedagog zaprasza wszystkich chętnych wolontariuszy do zaangażowania się w to wielkie dzieło.

Tu można pobrać Zgody rodziców. Formularze mozna pobrac także u p. Agnieszki Kaczmarskiej. Proszę przynieść podpisane zdjęcie do legitymacji: imię i nazwisko, adres i pesel (wolontariusze na ten dzień są ubezpieczeni przez Hospicjum).

ZAPRASZAM!

 

 

 

 
24
Wrz
2014
Lekcja Historii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

Uczniowie klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 20 – w ramach zadania domowego z historii – wykonali makiety grodów średniowiecznych, które są wystawione na parterze naszej szkoły. Wystawa nawiązuje do tematyki omawianej w trakcie lekcji historii i społeczeństwa. Wszystkie prace są wykonane bardzo starannie, szczegółowo i pomysłowo, przy zastosowaniu bardzo różnorodnych materiałów m.in. bambusa, gliny, mchu, steropianu, a nawet gipsu. Prace te przerosły oczekiwania ich nauczyciela p. Agnieszki Kaczmarskiej, a także większości uczniów i nauczycieli oglądających piękną wystawę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje makieta grodu wykonana przez uczennicę Elizę Dylewską, którą wsparli w jej pracy rodzice. Szczególne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy z ochotą włączyli się w pomoc swoim pociechom w tym trudnym i czasochłonnym zadaniu.

Więcej…
 
19
Wrz
2014
Zmiany w planie lekcji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Od 22 września obowiązuje korekta w planie lekcji.

 
14
Wrz
2014
Zebranie Rady Rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Zespołu Szkół nr 11 w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza serdecznie Radę Rodziców na zebranie, które odbędzie się 18 czerwca (czwartek) o godz. 17.00 w sali 117.

 
10
Wrz
2014
Czytamy Przedszkolakom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Madeksza   

Trzy lata temu Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Bronisław Komorowski zainicjował projekt „Narodowe Czytanie”. Podstawowym celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa oraz zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury. Klasa II c G włączyła się do tej akcji w dość nietypowy sposób - czytając Przedszkolakom.

Małgosia Bańkowska, Marlena Czarnecka i Ania Ulbrich udały się wraz z wychowawczynią do Publicznego Przedszkola nr 20, aby poczytać swoim młodszym kolegom polską poezję dla dzieci. Były też konkursy i słodki poczęstunek dla 5-latków, podekscytowanych wizytą gimnazjalistek.

Zajęcia, które przygotowałyśmy, bardzo podobały się dzieciom. Wspólnie z wychowawczynią - panią Małgorzatą Ostrzołek, 5-latki zaprosiły nas ponownie. Na pewno skorzystamy!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Organizacja lekcji

Dziennik elektroniczny

LogowanieSonda

Jak najczęściej spędzasz czas wolny?
 

1% dla ZS11