Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1743
mod_vvisit_counterWczoraj5647
mod_vvisit_counterW tygodniu11525
mod_vvisit_counterTydzień temu66659
mod_vvisit_counterW miesiącu11525
mod_vvisit_counterMiesiąc temu184427
mod_vvisit_counterRazem5473111

Online: 159
Twoje IP: 3.231.226.13
,
Dzisiaj mamy: Cze 03, 2020

16
Lut
2020
XXIII Miejskie Plastyczne Zmagania Najmłodszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

konkursXXIIIW miniony piątek dwie uczennice: Maja Ryś z klasy I i Nel Kubica z klasy II godnie reprezentowały naszą szkołę w XXIII Miejskich Zmaganiach Plastycznych Najmłodszych. Dziewczynki zostały wyłonione do konkursu w ramach szkolnych eliminacji udowadniając wysoki kunszt plastyczny.  

Gratulujemy Nel Kubicy z klasy IIb, która otrzymała wyróżnienie na tak wysokim szczeblu konkursu.

 
11
Lut
2020
Walentynkowa poczta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Nowosada - Micek   

GZRC0625Kochani i zakochani uczniowie klas I-III 

Jeszcze tylko przez 2 dni będzie działać nasza poczta walentynowa. Zachęcamy do zabawy i wrzucania do skrzynki waszych małych lub dużych wyrazów sympatii, życzliwości do kolegi, koleżanki z ławki, klasy lub szkolnego korytarza.

Skrzynkę znajdziecie do godziny 11.20 u p. Agaty, a po tym czasie na małej świetlicy, tj. w sali 20.

Zapraszamy!!!

Więcej…
 
10
Lut
2020
Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bień-Caldzudis   

cropped-archimedes-logo-1

Wyniki Konkursu Matematycznego

 

8 listopada 2019r 61 uczniów naszej szkoły brało udział w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes. Plus.
Poprzez ducha olimpijskiej rywalizacji uczniowie podnosili matematyczne umiejętności rozwiązując test składający się z zadań o różnym stopniu trudności, część zadań wykraczała poza podstawę programową.
Nasi uczniowie doskonale poradzili sobie z tymi zadaniami.

Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów. Jeden błąd to strata 4 punktów. Miano:
laureata I stopnia z wyróżnieniem otrzymał uczeń z maksymalną liczbą 100 pkt.
laureata I stopnia otrzymał uczeń, który uzyskał przynajmniej 96 pkt.
laureata II stopnia otrzymał uczeń, który uzyskał przynajmniej 92 pkt.
laureata III stopnia otrzymał uczeń, który uzyskał przynajmniej 88 pkt.
laureata IV stopnia otrzymał uczeń, który uzyskał przynajmniej 84 pkt.
laureata V stopnia otrzymał uczeń, który uzyskał przynajmniej 80 pkt.

Każdy uczestnik otrzymał zakupione wydawnictwa ,,Najwięksi Malarze Świata " wraz z płytą DVD, dyplom uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie. Laureaci, którzy zdobyli 100 punktów otrzymali dodatkowo zestaw 3 płyt "Dziki Świat Zwierząt".

Gratulujemy wszystkim odważnym i życzymy dalszych sukcesów w nauce. 

Więcej…
 
10
Lut
2020
Mamy finał CJHL PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   
hokŻaki Starsze JKH GKS Jastrzębie nie były zbyt gościnne na "Jastorze" w trzeciej rundzie Karpackiej Młodzieżowej Hokej Ligi. Od piątku do niedzieli na jastrzębskiem lodowisku zobaczyliśmy drużyny z Ukrainy, Rumunii, Polski i Czech.
Przypomnijmy, że podczas pierwszych dwóch rund mieli na koncie komplet punktów (zmagania w Nowym Targu i ukraińskim Nowojaworowsku) i tak też pozostało po rywalizacji w Jastrzębiu.  
Pięć zwycięstw i niekwestionowane zwycięstwo w grupie oznacza udział w finale tych rozgrywek. Minimalna porażka 2:4 z gościem specjalnym tych zawodów HC AZ Havířov (wynik nie liczył się w klasyfikacji ligi) nie zmąciła radości naszych hokeistów (szampan lał się po płycie lodowiska a okazały tort w kształcie lodowiska smakował wyśmienicie). 
Finał z udziałem UKS Niedźwiadki Sanok, HK Mládež Michalovce, Kryžynka Kyjev 2006 (grupa zielona) oraz JKH GKS Jastrzębie, Sokół Kijów i CJHL Development Team (grupa biała) rozegrany zostanie w Sanoku w dniach 27-29 marzec br.
 
Wyniki JKH:
JKH - Kryžynka Kijów 2007 13:1
JKH - Sokół Kijów 6:1
JKH - Podhale Nowy Targ 8:2
JKH - CJHL Development Team 4:2
JKH - Olimpia Ploiesti 10:0
JKH - HC AZ Havířov 2:4
 
Uczniowie naszej szkoły w składzie JKH: Kacper Michalski, Mateusz Mrowiec, Michał Leszko - Szymon Mysłowski - Jakub Onak - Maciej Poręba - Bartłomiej Stolarski - Paweł Walas - Sebastian Wojciechowski - Igor Hareńczyk - Adam Leśniok - Michał Kapiński - Mikołaj Osiadły - Czesław Pasoń - Filip Wojciechowski - Kacper Wolak - Wiktor Zając - Jakub Czyż - Natan Gołofit, Jeremi Majchrzak.
 
05
Lut
2020
Ogromne i pełne pomocy serca wolontariuszy SP20 w zbiórce w 28 Finale „WOŚPu” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

wospKolejny raz uczniowie naszej szkoły (w większości byli to też wolontariusze) podjęli się szczytnej misji jaką jest zbieranie datków dla potrzebujących.

12 stycznia 2020r. wzięli udział w kolejnej, bo już w 28 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Celem tej zbiórki był zakup specjalnych sprzętów dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Jerzy Owsiak pieniądze te przeznaczy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Dlatego też Orkiestra skupiać się będzie przede wszystkim na takich dziedzinach jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

 

Więcej…
 
04
Lut
2020
Karpacka liga w Jastrzębiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

Przed Żakami Starszymi JKH GKS Jastrzębie kolejny występ w Karpackiej Młodzieżowej Hokej Lidze. Tym razem hokeiści klasy 7 i 6 naszej szkoły będą pełnić rolę gospodarza na jastrzębskim lodowisku. W piątek skrzyżują kije z Ukraińcami - Kryżynka Kijów i Sokół Kijów, w sobotę zagrają z Podhalem Nowy Targ i CJHL Development Team (ukraińsko-polski select). W ostatnim dniu zmagań JKH zmierzy się z zespołem rumuńskim Olimpia Ploiesti i czeskim HC Havirov. Przypomnijmy, że po dwóch rundach nasi hokeiści są liderem z kompletem zwycięstw. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

 
30
Sty
2020
Powrót na lód PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

IMG 20200130 090156 resized 20200130 091259518Po świąteczno-feryjnej przerwie uczniowie 1a, 2b i 3b wznowili swoje czwartkowe zajęcia na lodzie. Dzieci chętnie uczą się i doskonalą jazdy na łyżwach.  Wśród nich są hokeiści w pełnym sprzęcie, którzy trenują mini hokej na wyodrębnionej części tafli lodowiska. Ta grupa uczniów uczęszcza na dodatkowe treningi Jastrzębskiego Klubu Hokejowego. Już niedługo, bo 2 marca część z nich zagra w turnieju finałowym Czerkawski Cup 2020 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Więcej…
 
20
Sty
2020
Wręczenie nagród! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

20200109www-kopalnia-wiedzy-podsumowanie-005Dnia 9 stycznia uczniowie klas: IIb i IIIb uczestniczyli w wielkim finale projektu edukacyjnego Kopalni Wiedzy JSW. Celem projektu było propagowanie nauki oraz zachowań ekologicznych. Klasa IIb zajęła II miejsce w krajowym konkursie National Geographic Kids „Jak nie marnować żywności”. Klasa IIIb zdobyła I miejsce w konkursie "Gra miejska - ratujmy pszczoły". Obie klasy z rąk członków zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej otrzymały atrakcyjne nagrody, m.in. sprzęt elektroniczny, teleskop oraz prenumeratę magazynu "National Geographic Kids".

Gratulujemy serdecznie uczniom osiągniętych sukcesów!

 

 

 
10
Sty
2020
Konkurs ortograficzny dla uczniów klas II i III PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Cuber, Karolina Kazimierska-Kopacz   

ortografiaDnia 5 lutego 2020r. o godz. 11.45 w s. 22 odbędzie się szkolny konkurs ortograficzny o tytuł: „Mistrza Ortografii” dla uczniów klas II i III. Zapraszamy!!!

Cele konkursu:

1. Wyrabianie nawyku prawidłowego pisania.

2. Motywowanie uczniów do doskonalenia własnych umiejętności w zakresie ortografii.

3. Uświadomienie uczniom, jakie znaczenie ma ortografia w życiu.

4. Zastosowanie w praktyce poznanych zasad ortografii i interpunkcji.

5. Popularyzacja konkursu jako jednej z form rozwijania zainteresowań i uzdolnień uczniów.

6. Integracja uczniów i zachęcanie do zdrowej rywalizacji.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 10

Procedury bezpieczeństwa

Projekt unijny

  • An Image Slideshow

Egzamin ósmoklasisty

LogowanieSponsorzy i Partnerzy