Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj504
mod_vvisit_counterWczoraj2758
mod_vvisit_counterW tygodniu13430
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu51286
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4320851

Online: 34
Twoje IP: 107.23.37.199
,
Dzisiaj mamy: Lip 19, 2019

13
Kwi
2014
Żaki Starsze z brązowym medalem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

Drużyna Żaków Starszych JKH zajęła trzecie miejsce w MIĘDZYWOJEWODZKIM TURNIEJU W HOKEJU NA LODZIE. W półfinale drużyna UKS Sielec Sosnowiec pokonała JKH GKS Jastrzębie 4:2. W „małym finale”, czyli meczu o III lokatę, hokeiści JKH pokonali UKH UNIA Oświęcim 8:4 i odebrali brązowe medale.
GRATULUJEMY!!!
Zwycięzcą ogólnopolskiego turnieju została drużyna UKS Sielec Sosnowiec, która w finale pokonała KTH KM Krynica 6:2.

Półfinał

JKH GKS Jastrzębie - Sielec Sosnowiec 2:4
0:1 Marcel Hyla - Norbert Ciołek (1:15)
1:1 Kamil Misterkiewicz - Dariusz Damps (36:51)
1:2 Mariusz Piotrowski (40:44)
2:2 Kamil Misterkiewicz - Jakub Blanik (42:45)
2:3 Adrian Duszak (49:33)
2:4 Mariusz Piotrowski - Mateusz Rechnio - Karol Phol (51:22)

Mecz o III miejsce

JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim 8:4
0:1 Michał Magiera (5:38)
1:1 Jan Jezutek - Dawid Wróblewski (10:02)
2:1 Dariusz Damps - Jakub Blanik (11:30)
2:2 Michał Magiera - Jakub Kupiec (13:45)
2:3 Adrian Wołek - Michał Magiera (14:51)
2:4 Jakub Kupiec (15:49)
3:4 Dariusz Damps - Jakub Blanik (24:59)
4:4 Jan Sołtys (25:30)
5:4 Wiktor Kolat (32:26)
6:4 Jan Sołtys - Kamil Misterkiewicz (40:11)
7:4 Kamil Wałęga - Jan Sołtys - Dawid Wróblewski (41:12)
8:4 Jan Sołtys - Dawid Wróblewski - Kamil Wałęga (52:24)

JKH GKS Jastrzębie: Bartłomiej Klocek, Adrian Hampel, Bartosz Lewandowicz; Adam Wywiał, Wiktor Kolat, Kamil Misterkiewicz, Jan Sołtys, Kamil Wałęga; Konrad Gruszczyk, Michał Adynkiewicz, Dawid Wróblewski, Jakub Blanik, Marcin Płachetka; Olaf Koślicki, Przemysław Rafalik, Łukasz Kapusta, Dariusz Damps, Jan Jezutek; Adam Borowiak, Szymon Markowski, Szymon Bykowski.

Trener: Marek Chrabański.