Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj4229
mod_vvisit_counterW tygodniu8041
mod_vvisit_counterTydzień temu29320
mod_vvisit_counterW miesiącu25183
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5632332

Online: 51
Twoje IP: 3.233.229.90
,
Dzisiaj mamy: Lip 07, 2020

29
Wrz
2014
Hokeiści naszej szkoły rozpoczęli zmagania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

Powrót do szkoły oznacza dla hokeistów początek rozgrywek ligowych. W sezonie 2014/2015 hokeiści JKH i zarazem uczniowie Zespołu Szkół nr 11 grają w trzech grupach rozgrywkowych Młodziki (uczniowie III i II klasy gimnazjum), Żaki Starsze (uczniowie I klasy gimnazjum oraz VI i V szkoły podstawowej) oraz Mikrusy (uczniowie IV, III i II klasy szkoły podstawowej). Najstarsza grupa Młodzików rewelacyjnie rozpoczęła swój sezon odnosząc komplet 6 zwycięstw, kolejno pokonując UKS Sielec Sosnowiec (9:0 i 5:1), MOSM Tychy (4:0 i 7:0) oraz TMH Polonia Bytom (16:2 i 4:1). Żaki Starsze w dwóch pierwszych swoich meczach gromiły swoich rówieśników z Rudy Śląskiej (13:2) i drugiej drużyny z Bytomia (22:2). W meczu na szczycie tym razem to MOSM Tychy był trochę lepszy, który zwyciężył 10:6. Ich młodsi koledzy – Mikrusy – w I kolejce trafili na faworyzowany zespół MOSM Tychy. Po 2 tercjach na tablicy wyników widniał sensacyjny remis 3:3, jednak w ostatniej tercji bramki strzelali tylko tyszanie (wynik spotkania 10:3 dla MOSM, w karnych 1:1). W drugim spotkaniu z MUKS NAPRZÓD JANÓW padł idealny remis: mecz 5:5, karne 3:3. Z pierwszego zwycięstwa Mikrusy cieszyły po meczu z TMH Polonia Bytom (4:0), w karnych zanotowano remis 1:1. W październiku swoje rozgrywki zainaugurują najmłodsze kategorie wiekowe mini hokeja, gdzie także zagrają uczniowie klas III, II i I naszej szkoły podstawowej.

Uczniowie naszej szkoły w grupie Młodziki: Borowiak Igor, Brela Daniel, Cieśla Kamil, Idasiak Miłosz, Kot Antoni, Nalepka Fabian, Nowak Łukasz, Paś Dominik, Rogalski Jakub, Szubert Jakub, Śladowski Kamil, Witas Gracjan, Załucki Oskar, Hampel Adrian, Jezutek Jan, Klocek Bartłomiej, Kolat Wiktor, Koślicki Piotr, Misterkiewicz Kamil, Sołtys Jan, Wywiał Adam.

Uczniowie naszej szkoły w grupie Żaki Starsze: Adynkiewicz Michał, Blanik Jakub, Borowiak Adam, Kapusta Łukasz, Koślicki Olaf, Lewandowicz Bartosz, Markowski Szymon, Płachetka Marcin, Rafalik Przemysław, Wróblewski Dawid, Bykowski Szymon, Garsztka Filip, Kolski Kacper, Chmielewski Szymon, Perkowski Jakub, Zając Wojciech.

Uczniowie naszej szkoły w grupie Mikrusy: Ciućka Jakub, Chodak Andrzej, Giziński Szymon, Kapustka Kamil, Spyrka Bartłomiej, Trąkowski Oskar, Humaniuk Bartosz, Mrula Mikołaj, Owczarzy Paweł, Woźniak Maciej, Michalecki Karol, Czarnecki Hubert, Onak Jakub, Sobczak Jan, Stolarski Bartłomiej, Wojciechowski Sebastian.