Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1150
mod_vvisit_counterWczoraj3171
mod_vvisit_counterW tygodniu11024
mod_vvisit_counterTydzień temu22176
mod_vvisit_counterW miesiącu63454
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4700954

Online: 51
Twoje IP: 34.204.203.142
,
Dzisiaj mamy: Lis 21, 2019

23
Kwi
2018
Na tropie Sherlocka Holmesa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita   

SherlockKażdy pewnie słyszał co nieco o przygodach słynnego detektywa z Baker Street – Sherlocka Holmesa i jego wiernego kompana doktora Watsona, bohatera książek Arthura Conana Doyle’a. Jeśli nie mieliście okazji przeczytać jeszcze żadnego z opowiadań, to mimo wszystko pewnie rozpoznajecie jego postać po charakterystycznym płaszczu, kapeluszu, orlim nosie oraz fajce w ustach.

Uczniowie klasy 4a i 4c wraz z nauczycielkami p. Agnieszką Sunitą oraz Anną Orłowską-Zyzało mieli okazję przyjrzeć się postaci znanego londyńskiego detektywa z bliska podczas spektaklu teatralnego „Sherlock Holmes” w wykonaniu Zespołu Teatralnego „Złota Gęś”.

Na przedstawienie do Domu Zdrojowego wybraliśmy się dzięki zaproszeniu jednej z aktorek w tym spektaklu, Hanny Dzioby, uczennicy klasy 4a z naszej szkoły. Sporą dawkę wrażeń zapewniła nam nie tylko kryminalna opowieść, w której przewijały się zaginione drogocenne klejnoty oraz dzieła sztuki, zagadkowa kradzież i dedukcyjne dochodzenie do prawdy ale również ekspresyjna gra aktorska, w oprawie świetnie dobranej muzyki, oraz wspaniałych kostiumów.

Na scenie oprócz Hani Dzioby zobaczyliśmy jeszcze trzy uczennice z naszej szkoły Zuzannę Mazur, Różę Trawnicką oraz Hannę Woźniak.