Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj350
mod_vvisit_counterWczoraj3087
mod_vvisit_counterW tygodniu350
mod_vvisit_counterTydzień temu25890
mod_vvisit_counterW miesiącu118118
mod_vvisit_counterMiesiąc temu111258
mod_vvisit_counterRazem5395277

Online: 46
Twoje IP: 18.208.132.33
,
Dzisiaj mamy: Maj 25, 2020

Udział w zawodach
Trzecie miejsce w województwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   
Środa, 28 Marzec 2012 19:25

W środę 28 marca br. na lodowisku „Jastor” odbyły się wojewódzkie zawody jazdy szybkiej gimnazjalistów. Nasze miasto reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców Gimnazjum nr 9 – zwycięzcy zawodów miejskich. Zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce wśród gimnazjów województwa śląskiego. Reprezentację żeńską naszego gimnazjum tworzyli: Aleksandra Radwańska, Dominika Szymik, Martyna Sokół, Aleksandra Głogowska. W składzie drużyny chłopców znaleźli się: Kordian Chorążyczewski, Kornel Czarnecki, Patryk Matusik i Kamil Wróbel.

dsc01476 dsc01480

 
Mistrzowie województwa w jeździe szybkiej na lodzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   
Poniedziałek, 26 Marzec 2012 17:26

W dniu 26 marca br. na jastrzębskim lodowisku odbyły się wojewódzkie zawody jazdy szybkiej szkół podstawowych. Miasto Jastrzębie-Zdrój reprezentowała nasza szkoła – zwycięzca zawodów miejskich. W rywalizacji chłopców reprezentanci SP20 nie dali szans rówieśnikom z innych miast i zdobyli pierwszą lokatę. Dziewczynki naszej szkoły zajęły ósmą pozycję wśród 14 ekip z całego województwa śląskiego. Reprezentację szkoły chłopców tworzyli: Daniel Brela, Dominik Paś, Jakub Szubert, Gracjan Witas.

Więcej…
 
Udział w zawodach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kużdrzał   
Środa, 21 Marzec 2012 11:27

W ostatnich miesiącach reprezentanci SP 20 uczestniczyli w zawodach szkół podstawowych w badmintonie chłopców – 2 miejsce (indywidualnie 2 m. Bartek Dąbrowski).

Drużyna klas 5 wystartowała w p. koszykowej mini – zajmując w turnieju klas 6 , 4 miejsce. Najlepszym zawodnikiem był P. Koślicki.

Podobnie w mistrzostwach w jeździe szybkiej na lodzie nasza reprezentacja pod wodzą trenera m. Bernackiego zajęła 1 miejsce, a uczniowie klas 5 z opiekunem K. Kużdrzałem drugie miejsce w składzie: D.Brela (najlepszy czas zawodów), P. Koślicki (postawa godna pochwały – w ostatniej chwili uratował start drużyny zastępując swojego kuzyna), A. Wywiał oraz pechowo startujący J. Szołtys - swą wywrotką pogrzebał szansę wygrania klas 5-tych, ale może być wybranym przez trenera m. Bernackiego na mistrzostwa województwa jeżeli wykaże się czasem lepszym od starszych kolegów…

Dodajmy, że zarówno dziewczynki jak i chłopcy z sukcesami startowali w zawodach pływackich.

 
Zawody ringo PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kużdrzał   
Piątek, 10 Czerwiec 2011 09:04

9 czerwca br. zorganizowane zostały w naszej szkole zawody szkół podstawowych Jastrzębia-Zdroju w ringo.

Drużyna chłopców w składzie: Jakub Michałowski i Dawid Kucaj, zajęła I miejsce, natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Szadkowska i Justyna Siwanowicz zajęła II miejsce.

Gratulujemy!

bravo2

 

 
Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju w piłce plażowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kużdrzał   
Środa, 08 Czerwiec 2011 11:08

Po pokonaniu siatkarzy Jastrzębskiego Węgla, Jakub Michałowski i Rafał Muszyński zostali mistrzami Jastrzębia-Zdroju w piłce plażowej w katagorii szkół podstawowych. Gratulujemy!

 

 
Mistrzowie województwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kużdrzał   
Środa, 08 Czerwiec 2011 11:06

Drużyna SP 20 w składzie: Mateusz Barszczewski, Paweł Rafalik, Dominik Jarosz, Jakub Michałowski odniosła ogromny sukces zajmując I miejsce w mistrzostwach województwa ślaskiego w jeździe szybkiej na lodzie.

 

 

 
Jazda szybka na lodzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kużdrzał   
Środa, 08 Czerwiec 2011 11:02
Drużyna SP 20 w składzie: Mateusz Barszczewski, Paweł Rafalik, Dominik Jarosz, Jakub Michałowski zajeła I miejsce w mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w jeździe szybkiej na lodzie.
 
Zawody badmintona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Kużdrzał   
Środa, 08 Czerwiec 2011 10:59

Reprezentanci SP 20 Bartek Dąbrowski i Mateusz Paś zajęli III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia Zdroju szkół podstawowych w badmintonie.

 

 
Nautilus bezkonkurencyjny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 07 Kwiecień 2011 13:09

Sukcesem pływaków Klubu Sportowego Nautilus zakończyły się zawody z cyklu Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach. Impreza ta odbyła się na krytej pływalni „Laguna”.

W końcowej klasyfikacji pływacy Nautilusa zdobyli w sumie 2014 punktów i zdecydowanie wygrali. Drugie miejsce przypadło Lagunie Nowy Jiczin (1996 pkt.), a trzecie ekipie Careta Zwoleń. Czwarty był Nemo Zlin.

Wśród pływaków Nautilusa najlepsze wyniki w swoich kategoriach wiekowych uzyskali: Zuzanna Rzepka, Julia Papszun, Hubert Dyrszka, Mikołaj Piątek, Aleksandra Łotecka, Edyta Kuczaj, Przemysław Sterczek, Amelia Pisarczyk, Piotr Marchewka, Cezary Klimczuk, Anna Osiadacz, Sebastian Nalepka i Kamil Kern.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 10