Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2897
mod_vvisit_counterWczoraj3548
mod_vvisit_counterW tygodniu13794
mod_vvisit_counterTydzień temu22815
mod_vvisit_counterW miesiącu30467
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100156
mod_vvisit_counterRazem5196368

Online: 45
Twoje IP: 18.232.51.69
,
Dzisiaj mamy: Kwi 09, 2020

07
Kwi
2020
Wiosenna przerwa świąteczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia, piątek, 10 kwietnia oraz we wtorek, 14 kwietnia br. szkoła nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.
 
02
Kwi
2020
Polskie Radio Dzieciom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Kasprzak   

logo radioChciałabym przedstawić propozycję, a tym samym zachęcić do korzystania z oferty  Polskiego Radia Dzieciom, które obchodzi właśnie 5 urodziny. Z tej okazji w najbliższych kilku dniach, w urodzinowym programie znajdą się konkursy, koncerty oraz prezenty. Słuchacze będą mogli wziąć aktywny udział w atrakcjach, telefonicznie lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ten sposób stacja przyłącza się do akcji „Zostań w domu” i zachęca do słuchania audycji, przez darmową aplikację mobilną, Internet i odbiorniki DAB+. Polskie Radio Dzieciom oferuje codziennie od 7.00 do 21.00 bajki, audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i kreatywność dzieci. Wieczorem można usłyszeć audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych, z udziałem ekspertów i wybitnych twórców. W Internecie dostępna jest szczegółowa ramówka z planem dnia. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.polskieradiodzieciom.pl.

Serdecznie pozdrawiam Gabriela Kasprzak

 
27
Mar
2020
BEZPIECZNA PRACA Z KOMPUTEREM I W INTERNECIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o bezpieczeństwie oraz kształtowanie właściwych postaw wobec zagrożeń, w tym związanych z korzystaniem z technologii informacyjno-komunikacyjnych, jest jednym z podstawowych zadań systemu oświaty.

Szkoły i placówki, zapewniając uczniom dostęp do internetu, są zobowiązane podejmować działania zabezpieczające uczniów przed dostępem do treści, które mogą stanowić zagrożenie dla ich prawidłowego rozwoju.

W przypadku konieczności pracy zdalnej, zapewnienie bezpieczeństwa uczniów pozostających w domu spoczywa na ich rodzicach. Są oni także odpowiedzialni za potencjalne szkody, jakie mogą spowodować ich dzieci za pośrednictwem internetu innym osobom.

Poniżej znajdą Państwo wybrane, możliwe zagrożenia, na które należy zwrócić uwagę.

Więcej…
 
30
Mar
2020
Kiermasz charytatywny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bożena Pasek   
img 01Rada Rodziców SP 20 organizowała kiermasz charytatywny, który nie odbył się przez COVID - 19 i zamknięcie szkoły. Pragnę poinformować,że koronawirus nie zatrzymał naszych działań, bo dzieci w potrzebie takie jak Aruś nie mogą czekać.
Dziękuję Anecie Czarnockiej-Kanik za piękne zdjęcia, Agacie Rajwa za bajeczne rzeczy na kiermasz. Udało nam się uzbierać na leczenie, obecnie zbieramy na rehabilitację. Wszystkie cudeńka można wylicytować na licytacje dla Arka - Zapraszam serdecznie :)
 
Więcej…
 
23
Mar
2020
Pomysły na kreatywne zabawy w domu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Kasprzak   

nakretkiDrodzy rodzice!

W tym dla nas wszystkich trudnym czasie zachęcamy do oderwania się od codziennych obowiązków i trosk. Wspólne chwile spędzone w domu ze swoimi pociechami, zwłaszcza teraz są bezcenne. Kreatywne zabawy to doskonała inwestycja w rozwój dziecka, ale również okazja do pogłębiania wzajemnej więzi. Wystarczy włączyć do zabawy przedmioty codziennego użytku np. mąkę, ziarna, plastikowe nakrętki, gazety, kubki, włóczki. Proponuję, aby dziecko założyło ZESZYT AKTYWNOŚCI, w którym zapisze lub przedstawi za pomocą rysunku, zabawy, które sprawiły mu najwięcej radości. Każdy kto założy taki zeszyt, po powrocie do szkoły otrzyma NAGRODĘJ Propozycje zabaw umieszczone są w zakładce ŚWIETLICA. Życzymy udanej zabawy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 14

LogowanieSponsorzy i Partnerzy