111 km/h przez Pszczyńską

Grupy „Speed” działają w całym kraju…

W poniedziałek, 23 listopada, policjanci z jastrzębskiej grupy „Speed” patrolowali ulicę Pszczyńską. Około godziny 9.30 mundurowi zauważyli fiata, który w terenie zabudowanym rozpędził swój pojazd do 111 km/h. Jego zachowanie zostało utrwalone przez wideorejestrator radiowozu. Po zatrzymaniu ducato do kontroli okazało się, że za kierownicą siedział 35-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Podobna sytuacja miała miejsce w sobotę, 21 listopada. Kierujący samochodem kia poruszał się z prędkością 101 km/h w terenie zabudowanym. W obu przypadkach kierowcy zostali ukarani mandatem oraz zatrzymano im prawo jazdy.

Grupy „Speed” działają w całym kraju. Do służby kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane – z laserowymi miernikami prędkości. Tak wyposażeni stróże prawa zdecydowanie reagują na wszelkie przypadki łamania prawa na drodze. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

  1. Zainteresuje się policja ul. Strażacka i Pochwacie, Gałczyńskiego. Puściliście tam cały ruch na Jastrzębie i jest dziki zachód. Dość chowania sie w stałych miejscach. Do roboty.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis