13 “pechowych” mandatów za maseczki

fot. pixabay

Jak informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju, mundurowi tylko przez ostatni weekend zostali wezwani do 89 interwencji. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali 2 osoby do wytrzeźwienia i 2 osoby poszukiwane. Policjanci ruchu drogowego „obsłużyli” w sumie 6 kolizji drogowych oraz 5 interwencji związanych z nieprawidłowym parkowaniem. Zatrzymano jedną osobę w związku z posiadaniem środków zabronionych. W sobotę, 14 listopada, stróże prawa zabezpieczali mecz piłki nożnej GKS Jastrzębie-Zdrój-ŁKS Łódź. Funkcjonariusze wystawili także 13 mandatów za niestosowanie się do obowiązujących przepisów w związku z ograniczeniami podczas epidemii. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

 1. Jak już się ludziska przyzwyczają do tych kagańców – o ile to w ogóle możliwe – to potem odwołać używanie kagańców i solić mandaty tym, którzy dalej w tych kagańcach będą paradować. W końcu za cos te mandaty trzeba wypisywać – bo nie bardzo się da to robić za np. głupi wyraz twarzy od urodzenia.

  1. Ty Jolka powinnas być chyba zadowolona z maseczk bo twoja fasjata na pewno nie wysciowa więc przysłoni ci to i owo. Twój wyraz już się nie zmini zawsze pozostanie głupi. Ludzie jak czytam takie głuipio mądre Jolki jastrzębskie to krew mnie zalewa. Popisuje się swoja głupotą a nie ma pojęcia o niczym tylko o tym za ile beda promocje w Biedronce. Głupia kobito przechodziłem w maju covid i musze ci powiedzieć że borykałem się znim 25 dni a później dochodziłem do siebie wieć Jolka póknij się w ten twój niezbyt mądry łeb. Bo nie zyczę ci aby ktoś doświadczył z twojej rodziny albo ty w wersji hard core wirusa wtedy teraz nawet5 te maski sa o tyle dobrze że nie trzeba tego smogu wdychać

  2. kalfaktor z Pniówka

   jola szkoda że poradnia na Wrocławskiej zamknięta ale czekaj na wizytę. bolaczka są głupie kobity na to nie ma lekarstwa twraz mozesz zakryć aby nie było szoku ale głupoty nie zkryjesz.

 2. 13 w weekend hehe a w tygodniu stoję na przystanku np hala sportowa, przejeżdżają 2 radiowozy przejeżdżają i nic( tylko patrzą) i zero reakcji na 5 bez maski, to samo pod galeria kaskada.

  1. Bo policjanci to też ludzie i wiedzą, że ta “pandemia” to medialna wydmuszka. Oczywiście nie wszyscy. Wśród ludzi są ormowcy a tam jest paru zomowców. Życie…

  1. Ciekawe że osoby chore na niektóre choroby są zwolnione z noszenia masek np Astmatycy w UK a w Polsce muszą nosić nawet jeśli im to szkodzi.
   W londyńskim metrze są plakaty aby być wyrozumiałym dla tych co nie mogą nosic maski.

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Carte Blanche

Usługi wykończeniowe,
gładzie, malowanie, kafelkowanie
sufity podwieszane, sufity napinane,
panele podłogowe i ścienne,
montaż drzwi i parapetów.
meble na wymiar.

Czytaj więcej »
Przewiń do góry
Poprzedni
Następny