15-latka próbowała wyskoczyć z okna

fot. zdjęcie ilustracyjne

Próba samobójcza. Według zgłoszenia 15-letnia dziewczyna miała siedzieć na parapecie ze zwieszonymi nogami – nad zadaszeniem wejścia do klatki. Mieszkanie na czwartym piętrze. Brak możliwości rozłożenia skokochronu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 12 lipca, tuż po północy na jednym z jastrzębskich osiedli.

„Z dziewczyną negocjuje policja. Działania – zabezpieczenie miejsca zdarzenia, rozłożenie podpór drabiny mechanicznej. Drabina była w pogotowiu, jednak nie przystawiano jej do okna ze względu na groźby ze strony siedzącej w oknie osoby. W trakcie negocjacji 15-latka została wciągnięta do mieszkania i przekazana zespołowi pogotowia ratunkowego” – dowiadujemy się od jastrzębskich strażaków.

15-latkę przewieziono do szpitala. Tam, w obecności matki, została przebadana na okoliczność obecności alkoholu w organizmie. Była nietrzeźwa.

  1. Rodzice zajmijcie się swoimi dziećmi, bo to co robią nastolatki ostatnio to dawno czegoś takiego nie było. Lekkomyślność, popisywanie się i cwaniactwo bo i tak mi nikt nic nie zrobi staje się faktem. Nie idzie iść chodnikiem bo taka jedna z drugą pociągnie ci z “bara” a potem jeszcze startuje czy masz jakiś problem. To samo OWN pod wieczór, banda pijącej młodzieży. Rodzice mają w poważaniu swoje dzieci – jakoś się samo wychowa. Oczywiście nie wszyscy ale coraz więcej takich “elementów”.

    1. No wielu tak myśli że się samo wychowa mamuśki chodzą na fitness ojcowie tyrają żeby mamuśką zapewnić karnety i inne dobrodziejstwa a dziecko niech zajmie się komputerem i komórką a później poszuka sobie i odpowiedniego towarzystwa. Już Wystarczy popatrzeć Teraz na te dziewczyny 30-letnie trzydzieści parę które się na prawo na lewo ogłaszają w internecie lub na różnych portalach szukają szczęścia lub faceta którego mogliby później wyholować

  2. Dżony z arizony

    No własnie teraz te małolaty jak nie po dopalaczach, to po alkoholu wakacje się zaczeły a małolaty zaczynają fiksować a rodzice nawet nie wiedzą co ich pociechy robią

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
PSE
Trudny kompromis