17-latek z Jaguara w GieKSie

17-letni golkiper Mikołaj Reclaf to nowy nabytek GKS Jastrzębie. Wychowanek Jaguara Gdańsk na tyle dobrze zaprezentował się niedawnym wyjazdowym sparingu z Hutnikiem Kraków, że z marszu odpisał z naszym klubem kontrakt aż do końca sezonu 2022/2023!

Mikołaj Reclaf urodził się 13 grudnia 2003 roku. Jako wychowanek Jaguara w 2019 roku trafił do rezerw Lechii Gdańsk, natomiast jesienią minionego roku występował w klubie Sportis Łochowo, który aktualnie zajmuje 4. miejsce w kujawsko-pomorskiej grupie IV ligi ze stratą dziewięciu punktów do lidera – Zawiszy Bydgoszcz.

Młody utalentowany golkiper nie ukrywa że GieKSie jego celem będzie walka o pierwszoligowy debiut. Zarazem Reclaf cieszy się z tego, że będzie miał możliwość współpracy Grzegorz Drazikiem i Mariuszem Pawełkiem. – To świetni zawodnicy, a Mariusz dodatkowo jest niezwykle doświadczony. Będę mógł się od nich wiele nauczyć, co powinno zaprocentować w przyszłości – powiedział bramkarz.

Przy tej okazji warto dodać, że wraz z Reclafem nasz zespół rozpoczął wczoraj kolejny tydzień przygotowań. Od poniedziałku do do piątku drużyna zaliczy siedem jednostek treningowych, natomiast w sobotę rozegra wyjazdowy sparing ze słowackim MSK Żylina. W tym tygodniu w zajęciach nie uczestniczy Michał Mydlarz, który wyjechał na testy do drugoligowego Sokoła Ostróda.

Źródło: gksjastrzebie com

Komentarze

Twój wpis

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Najnowsze informacje

Zapowiedzi

Galerie zdjęć

Przewiń do góry
Poprzedni
Następny