Nauczą was jeździć za darmo!

JKH GKS Jastrzębie rozpoczyna kolejny sezon akcji naboru do najmłodszych grup wiekowych. Nie należy jednak martwić się, iż pociecha aktualnie uczęszczająca zaledwie do przedszkola lub klas od pierwszej do trzeciej szkoły podstawowej będzie już teraz uganiać się za krążkiem i walczyć pod bandami. Wręcz przeciwnie – klub z Jastora zachęca na razie wyłącznie do rekreacyjnego stawiania pierwszych kroków na lodzie i to zupełnie za darmo!

– Na nasze bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach, które mogą stanowić pierwszy krok w stronę kariery prawdziwego hokeisty, zapraszamy chłopców z przedszkoli oraz z klas od pierwszej do trzeciej szkół podstawowych. Zapewniamy bezpłatnie łyżwy, kaski i ochraniacze. Ponadto adepci naszej nauki jazdy na łyżwach będą mogli liczyć nie tylko na treningi na lodzie, ale także na porady trenera przygotowania motorycznego, który będzie pracował z Wami poza taflą – informuje JKH GKS Jastrzębie, którego trenerzy grup młodzieżowych prowadzą te zajęcia.

– Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godzinach popołudniowych na Lodowisku Jastor. Zgłoszenia odbywają się pod numerami telefonów 502 931 185 oraz 32 476 16 50. Więcej informacji na naszej stronie: https://jkh.pl//nabor-akademia-jkh – zawiadamia klub z Jastora.

Rozgrywki: Ekstraliga hokeja na lodzie
Obiekt: Lodowisko Jastor
Adres: Al. Jana Pawła II 6a
Rok założenia: 1952 (LZS Jastrzębianka), 1961 (Górnik Jastrzębie), 1993 (JKH Czarne)

Prezes: Kazimierz Szynal

Dyrektor sportowy: Leszek Laszkiewicz
Trener: Robert Kalaber (Słowacja)
Asystent trenera: Rafał Bernacki
Kierownik drużyny: Jerzy Błaszczyk

Masażystka: Paulina Szaweł
Asystenci ds. technicznych: Remigiusz Masztakowski, Andrzej Józefowicz

Kadra:
Bramkarze: David Marek (Czechy, nr 1), Patrik Nechvatal (Czechy, nr 7), Oskar Prokop (90)
Obrońcy: Mateusz Bryk (69), Jakub Gimiński (94), Kamil Górny (17), Marcin Horzelski (59), Maris Jass (Łotwa, 3), Arkadiusz Kostek (16), Patryk Matusik (24), Jakub Michałowski (5)
Napastnicy: Marek Hovorka (Słowacja, 25), Dominik Jarosz (98), Martin Kasperlik (Czechy, 82), Łukasz Nalewajka (20), Radosław Nalewajka (22), Dominik Paś (14), Patryk Pelaczyk (8), Zack Phillips (Kanada, 77), Roman Rac (Słowacja, 89), Radosław Sawicki (13), Jan Sołtys (18), Maciej Urbanowicz (92), Kamil Wałęga (21), Kamil Wróbel (15)

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kalendarz Kibica

Przewiń do góry
radiator
Idzie zima. Czy przetrwamy i wystarczy nam pieniędzy?