18-latek znęcał się nad rodziną

fot. pixabay

W sierpniu ubiegłego roku Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zakazał 18-latkowi zbliżania się do ojca na odległość 15 metrów oraz nakazał opuszczenie mieszkania, zajmowanego wspólnie z rodziną. Młody mężczyzna nadużywał alkoholu, a w trakcie jednej z interwencji groził swojemu ojcu pozbawieniem życia.

29 grudnia 2021 roku około godziny 22.00 jastrzębscy policjanci otrzymali informację, że agresor wspiął się na balkon i uszkadzając szybę w drzwiach balkonowych, próbuje wejść do mieszkania. Jastrzębianin został zatrzymany następnego dnia rano. Prokurator objął wtedy mężczyznę policyjnym dozorem.

Niestety, dozór także nie przyniósł efektów. Chłopak nadal nachodził swoją rodzinę. 10 marca pojawił się po raz kolejny w mieszkaniu rodziców. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zatrzymali napastnika. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu kara do 5 lat więzienia. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Wpisy na temat “18-latek znęcał się nad rodziną”

  1. Nie mogę sobie wyobrazić tego jak może dziecko podnieść rękę na rodzica albo się znęcać nam rodzicami. Boże jedyny ładnie się pisze co ja bym zrobiła czy zrobił w takiej sytuacji,ale to jest straszna tragedia i przykre. Serce by mi chyba pękło jakby moje dziecko podniosło na mnie rękę . Nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji ,pewnie wywaliłabym za drzwi albo czymś przywaliła lub łapy przetrąciła. Był mały to mu dupsko wycierali rodzice a może i nie raz nie spali jak płakał i byc może bo tego nie wiem byli dobrymi rodzicami i co ich spotyka na starsze lata od własnego dziecka.Jak jest taki dorosły to niech idzie do pracy i się utrzymuje i niech zobaczy jak ciężko pracuje się na chleb. Czasami bywa tak ze rodzice zrobili wszystko aby wychować dobrze dziecko ale wpadnie w takie towarzystwo że rodzic staje się wrogiem,lub rodzice sa winni bo dziecko chowa ulica i czasu dla niego nie mają.Współczuje rodzicom tego co przeżywają

    1. A poczekajmy jeszcze z 5-10 lat to będzie gorzej. Młode obecnie kilki i kilkunastoletnie pokolenie to dopiero będą psychole. Bo obecnie rodzice nimi się nie zajmują tylko ich internet wychowuje.
      Gdzie dziecko 10 letnie sieje popłoch w rodzinie, bloku i szkole. A mamcia z taciem nic na to bo ono do psychiatry chodzi bo zdiagnozowano u bachorka jeb…cie i to jest normalne.

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry