19-latki z Jastrzębia są sprytne?

fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Zatrzymania w czasie wolnym od służby zdarzają się dosyć często. Tym razem policjant z Wydziału Kryminalnego jastrzębskiej komendy, jadąc w sobotę, 19 listopada, do służby, zauważył poszukiwaną kobietę. Natychmiast zareagował i chciał ją wylegitymować, jednak 19-latka zaczęła uciekać. Kiedy wreszcie zatrzymał ją, młoda jastrzębianka podała mu nieprawdziwe dane osobowe. Stróż prawa nie dał się zwieść i poprosił o wsparcie swoich będących w służbie kolegów. Ci szybko sprawdzili dane kobiety w policyjnych bazach danych. Wtedy potwierdziło się, że 19-latka jest poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości i ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Mało tego, zatrzymana miała przy sobie narkotyki, za których posiadanie również odpowie przed sądem. (źródło: KMP Jastrzębie-Zdrój)

Chcesz skomentować ten tekst? Publikowane będą tylko komentarze bezpośrednio odnoszące się do tej treści

Wpisy na temat “19-latki z Jastrzębia są sprytne?”

  1. a jak trzeba ścigać bandytów to mają dwie lewe ręce prokuratura powołuje swojego biegłego który bez oględzin napadniętego orzeka nowe orzeczenie które obala orzeczenie biegłego sądowego wskazanego przez sąd w tego typu sprawach a wszystko po to by sprawiedliwości stało się zadość #czytaj zamieść sprawę pod dywan by nie ścigać bandyty z urzędu .

    By ścigać bandytę sąd oczekuje że to osoba napadnięta będzie posiadała nazwisko oraz adres sprawcy napadu .

    ja się pytam na co idą moje podatki i dlaczego w takim wypadku nie idą do mnie skoro ja mam wykryć sprawcę oraz ustalić miejsce jego zamieszkania . pomijam lenistwo prokuratury cud że w ogóle tu coś się wykrywa w Jastrzębiu Zdroju

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry