22-latek znęcał się nad własną matką

Policjanci z Zebrzydowic zostali powiadomieni o przemocy domowej, jakiej miał się dopuszczać 22-latek wobec swojej matki. Będąc pod wpływem środków odurzających wszczynał awantury, podczas których agresywnie się zachowywał, wyzywał „rodzicielkę”, szarpał i groził pozbawieniem życia. Mundurowi zatrzymali go w miejscu zamieszkania w Nowy Rok, zaraz po tym, jak po raz kolejny zaczął się awanturować.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi wystąpić do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu. Sąd Rejonowy w Cieszynie przychylił się do wniosku i teraz domowy agresor najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Za przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. (źródło: KPP Cieszyn)

  1. Wygląda na to ze mamusia swego synka wychowywała ,,bezstresowo ” albo nie zadała sobie trudu wychowawczego zbyt wiele w trakcie kiedy się rozwijał i dorastał no i teraz zbiera tego ,,owoce” .

    1. Teraz wiele jest wychowywanych bezstresowo dzieici rządzą rodzicami a ci podstawiają wszystko pod nos ale żeby pomóc coś to juz nie. Taki widok na Bożka w kościele matka z dzieckiem około 11 lat i babcia z nimi i wnuczka siada na pustym miejsy w ławce a babcia stoi z matka tego dziecka. To jest wychowanie lub dzieci nie małe takie 10-12 lat przyjadą na rowerze lub hulajnodze do kościoła i stawią z tyłu rodzice nie zwracają uwagi później beda sobie uważali, że kościół to jak zajezdnie i można sobie wjechać rowerem na mszę. nie dziwmy się że rosna młodzi egoiści co uważają że im się wszytsko należy a jak rodzic nie da to trzeba użyć siły i lać ale mnie to nie dziwi na własne zyczenie mają. .

  2. No w tym w Jastrzębiu to widać już raz więcej zaburzonych facetów leczyć się leczyć się. A z drugiej strony widać mamusia jak wychowała trzeba było lać za młodu

  3. Tak powinien kończyć każdy zwyrodniałe za gnębienie swoich rodziców brawo dla wymiaru sprawiedliwości za tą sprawe

      1. Tez nie mam i mam spokój a nie każdy musi mieć teraz jak się patrzy na tych młodych to nic dobrego z nich nie bezie ale to wina ich rodziców

Twój wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry